Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Wysłane z mojego telewizora

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pochwa....lony

Opublikowano

Siema:decayed:

Porsche Cayenne w dieslu, całkowita pomyłka. Żeby nie móc odejść staremu klekotowi w budzie B5. No comment:grin:

Opublikowano
  • Autor

Gosc teraz tlucze lbem w biurko ze go stary parch wydymal

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Gosc teraz tlucze lbem w biurko ze go stary parch wydymal

Nadane z nory szczura

Nie dziwie się, tam jest 240km i 2,1 tony złomu:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Arku podeslesz mi foty na pw?

Nadane z nory szczura

Poprzeglądam co tam się nadaje i podeślę :wink: Ale coś czuję, że uj wielki wyszedł :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Jakby cos bylo to wal na pw

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Me is want too!

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

DSC_0179.NEF.jpg

Opublikowano
Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-371cwwKYyGo/Um6aYN9ggvI/AAAAAAAAAcQ/izjy6bsfVM8/w870-h553-no/DSC_0179.NEF.jpg

ale cipciakowe zwłoki :decayed:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-371cwwKYyGo/Um6aYN9ggvI/AAAAAAAAAcQ/izjy6bsfVM8/w870-h553-no/DSC_0179.NEF.jpg

ale cipciakowe zwłoki :decayed:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Siema masz czas na fejsa ? Bo chciałem pogadać

Opublikowano

Szczała chopy Nadane przez okno ze stajni

Opublikowano
Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-371cwwKYyGo/Um6aYN9ggvI/AAAAAAAAAcQ/izjy6bsfVM8/w870-h553-no/DSC_0179.NEF.jpg

ale cipciakowe zwłoki :decayed:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Porsze na gorsze zwłoki złoiły :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor
Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-371cwwKYyGo/Um6aYN9ggvI/AAAAAAAAAcQ/izjy6bsfVM8/w870-h553-no/DSC_0179.NEF.jpg

Paka te z szumami bo ja głuchy jestem to nie uslysze :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-371cwwKYyGo/Um6aYN9ggvI/AAAAAAAAAcQ/izjy6bsfVM8/w870-h553-no/DSC_0179.NEF.jpg

Paka te z szumami bo ja głuchy jestem to nie uslysze :-)

Nadane z nory szczura

:polew: +10

Opublikowano
Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-371cwwKYyGo/Um6aYN9ggvI/AAAAAAAAAcQ/izjy6bsfVM8/w870-h553-no/DSC_0179.NEF.jpg

Musisz ISO zmniejszyć i dłuższy czas naświetlania dać.... ćwicz rękę to w miarę ćwiczeń zaczną wychodzić.. później to już tylko statyw

Opublikowano
Tak jak myślałem... foty bez światła, ostrości i z mega szumami :facepalm::doh:

Jedyna W MIARĘ ostra to ta z Nelsona kołem tarpanowym :whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

https://lh4.googleusercontent.com/-371cwwKYyGo/Um6aYN9ggvI/AAAAAAAAAcQ/izjy6bsfVM8/w870-h553-no/DSC_0179.NEF.jpg

Musisz ISO zmniejszyć i dłuższy czas naświetlania dać.... ćwicz rękę to w miarę ćwiczeń zaczną wychodzić.. później to już tylko statyw

o kierwa, kierownik nawet i na fotografii się zna :naughty:

Opublikowano

Kiedyś się tym interesowałem... później zarzuciłem to...

No widzisz... halabardy, piczki, pilniczki,,, krawaty wiąże usuwa ciąże :decayed:

Opublikowano
Kiedyś się tym interesowałem... później zarzuciłem to...

No widzisz... halabardy, piczki, pilniczki,,, krawaty wiąże usuwa ciąże :decayed:

Murarz, tynkarz, akrobata :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.