Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę ze sie dzieje, ja dopiero robotę skończyłem i nie zdążyłem dzis.

Cwiara wiesz pewnie jak podłączyć lusterko fotochrom z kompasem w b7? Bo ziomek ma problem.

Sent from kiełbasa

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak coś to jestem jutro na spocie:wink:

Opublikowano
:hi: widzę Kierownictwo ładnie porządziło :grin::grin::grin:
Opublikowano

Mówiłem, że można kulturalnie...........

zacząć... :decayed:

Opublikowano

:hi:mnie nie ma dziś chyba akumulator coś mi zaczyna siadać po 5 latach w polsce a nie wiem ile w Niemcowni CIEKAWE CZY ZIMĘ PRZETRWA

Opublikowano
Mówiłem, że można kulturalnie...........

zacząć... :decayed:

:siema: Andrzeje ryje :decayed: żyjecie ? :D

ja byłem w domu 2.45 dopiero bo powoli jechałem od Ćwiary :)

spotujemy o 18 dziś :):hi:

Opublikowano

Ja dzisiaj raczej nie dotrę... jadę do młodego.

Opublikowano
Ja dzisiaj raczej nie dotrę... jadę do młodego.

wczoraj jeszcze mówiłeś że po młodym wpadniesz ok 18 - pamiętasz jeszcze ? :decayed: a jak tam LEWY ? :D trzyma się ? :D

Opublikowano

Kto dzisiaj jest?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Ja dzisiaj raczej nie dotrę... jadę do młodego.

wczoraj jeszcze mówiłeś że po młodym wpadniesz ok 18 - pamiętasz jeszcze ? :decayed: a jak tam LEWY ? :D trzyma się ? :D

Jaki lewy ? Paciula został z holowany przez żonę. Rano dobry samolot był..... mieszanie wódy i piwa to złe połączenie :kwasny:

Opublikowano
Ja dzisiaj raczej nie dotrę... jadę do młodego.

wczoraj jeszcze mówiłeś że po młodym wpadniesz ok 18 - pamiętasz jeszcze ? :decayed: a jak tam LEWY ? :D trzyma się ? :D

Jaki lewy ? Paciula został z holowany przez żonę. Rano dobry samolot był..... mieszanie wódy i piwa to złe połączenie :kwasny:

ja nie chciałem nic mówić bo przecież dorosłe ryje jestescie :)

Ćwiara coś chyba jeszcze nie wstał :D

Opublikowano

Siemacie byłem wczoraj na imprezie firmowej około 150 osób ochlałem się piwska wszamałem 5 golonek karki i kawałek udżca ze świnioka bidżys wybawiłem się za cały rok na sylwka mogę siedzieć w domu ,biedny kolega zasnął przy stole i sie zsikał a pamiętam jak mówił co ty mi k**wa tylko pół kubka lejesz:facepalm:

Opublikowano
Siemacie byłem wczoraj na imprezie firmowej około 150 osób ochlałem się piwska wszamałem 5 golonek karki i kawałek udżca ze świnioka bidżys wybawiłem się za cały rok na sylwka mogę siedzieć w domu ,biedny kolega zasnął przy stole i sie zsikał a pamiętam jak mówił co ty mi k**wa tylko pół kubka lejesz:facepalm:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano
Siemacie byłem wczoraj na imprezie firmowej około 150 osób ochlałem się piwska wszamałem 5 golonek karki i kawałek udżca ze świnioka bidżys wybawiłem się za cały rok na sylwka mogę siedzieć w domu ,biedny kolega zasnął przy stole i sie zsikał a pamiętam jak mówił co ty mi k**wa tylko pół kubka lejesz:facepalm:

Była impreza pissing on the face:-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

Ja dopiero wstalem i mam taki cyrk w glowie ze chyba do auta dzisiaj nie wsiadę. Gniady bedziesz leciał na spot?

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Ja dopiero wstalem i mam taki cyrk w glowie ze chyba do auta dzisiaj nie wsiadę. Gniady bedziesz leciał na spot?

Nadane z nory szczura

Ty zawsze pijesz ale nie z nami :decayed:

Opublikowano

Siema. Ale qr** korozja. :grin: :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Siema. Ale qr** korozja. :grin: :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Przecież spokojnie było :naughty:

Opublikowano
Siema. Ale qr** korozja. :grin: :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Przecież spokojnie było :naughty:

taki c**j - chyba na początku. jak on do mnie na facetime dzwoni, to nie jest spokojnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.