Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No i c**j cały przód skasowany...

Wysłane z monopola 24/7

Hornet...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To bierz :P

UNIKAT - AUDI RS4 B5 2,7 Sedan/Saloon PL - Wroclaw (3606172040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Kutwa, patrzę na to autko i gdybym nie nabył B7 o pomyślał bym o tym pocisku xD

nie warto :wink: Nelson zna przygody tego auta :wink:

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

k**wa niepokoi mnie nasz księciunio co się wydarzyło :kwasny:

Opublikowano

Najważniejsze żeby nie z jego winy

Opublikowano

Już wiem wszystko.... ze Złomkiem ok .. trochę poobijany. Kręgosłup boli, kolano, chyba wstrząśnienie mózgu ale już wyszedł ze szpitala. Baba skręcała i wymusiła na nim.. mówił, że powiedziała, że go nie widziała. Uderzył w nią, ją obróciło i lewym zderzakiem czy błotnikiem zayabała jeszcze w andzie... poduchy wywalone włącznie z kurtynami:kwasny:

Opublikowano
Już wiem wszystko.... ze Złomkiem ok .. trochę poobijany. Kręgosłup boli, kolano, chyba wstrząśnienie mózgu ale już wyszedł ze szpitala. Baba skręcała i wymusiła na nim.. mówił, że powiedziała, że go nie widziała. Uderzył w nią, ją obróciło i lewym zderzakiem czy błotnikiem zayabała jeszcze w andzie... poduchy wywalone włącznie z kurtynami:kwasny:

c**j z autem, dobrze, że on cały.

Opublikowano

:shock3:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Szkoda tez auta . Bo kutasy policzą szkodę całkowitą i wypłacą mu może z 6 tyś .... :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Dzwonil do mnie jeszcze oszolomiony. Następny projekt będzie gruby. Szpachli u mnie dostatek :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Szpachli u mnie dostatek :-)
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
Opublikowano
:shock3:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Szkoda tez auta . Bo kutasy policzą szkodę całkowitą i wypłacą mu może z 6 tyś .... :kwasny:

odzyska co nieco z tajli... głównie z silnika, bo w środku za dużo nie ma bogactwa, nie wiadomo jak reszta blach. na razie skupmy się, żeby on doszedł do siebie w 100%, reszta z czasem.

Opublikowano
  • Autor
Mini spot zaliczony :decayed: Szczurek poradziłes sobie?

Wychodzi ze komfort uwalony. Wszystko sie łączy oprócz niego. Próbowałem kodowac ze stacji i niby przyjmuje nastawy i potwierdza ale nie dalej reaguje. Jutro ciag dalszy. Moja na warsztacie to zajmę sie inna zabawką.

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Mini spot zaliczony :decayed: Szczurek poradziłes sobie?

Wychodzi ze komfort uwalony. Wszystko sie łączy oprócz niego. Próbowałem kodowac ze stacji i niby przyjmuje nastawy i potwierdza ale nie dalej reaguje. Jutro ciag dalszy. Moja na warsztacie to zajmę sie inna zabawką.

Nadane z nory szczura

co tam masz?

Opublikowano
  • Autor
Szpachli u mnie dostatek :-)
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Nie wiesz o jakie auto chodzi to mi tu nie fejspalmuj :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Mini spot zaliczony :decayed: Szczurek poradziłes sobie?

Wychodzi ze komfort uwalony. Wszystko sie łączy oprócz niego. Próbowałem kodowac ze stacji i niby przyjmuje nastawy i potwierdza ale nie dalej reaguje. Jutro ciag dalszy. Moja na warsztacie to zajmę sie inna zabawką.

Nadane z nory szczura

To jak coś to mozemy vasa podłączyć moze cos wiecej powie. :wink:

Opublikowano
Szpachli u mnie dostatek :-)
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Nie wiesz o jakie auto chodzi to mi tu nie fejspalmuj :-)

Nadane z nory szczura

wiem :decayed: zapominasz że ja wiem wszystko :wink:

Opublikowano
Szpachli u mnie dostatek :-)
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Nie wiesz o jakie auto chodzi to mi tu nie fejspalmuj :-)

Nadane z nory szczura

wiem :decayed: zapominasz że ja wiem wszystko :wink:

szto blaaać, siedzi i paczy w te kulkje kryształowo to i widzi w niej wszystko :grin:

Opublikowano

Ze mną wszystko ok. Co z autem będę wiedział jutro, na razie stoi u mnie na placu:wink: Baba wymusiła pierwszeństwo. Szkoda mi auta, człowiek dba, woskuje, kupuje szmery bajery, a znajdzie się taka k**wa i zniszczy wszystko:kwasny: Najwidoczniej Bóg jednak chciał, żebym kupił tego rsa:decayed:

Opublikowano
Szpachli u mnie dostatek :-)
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Nie wiesz o jakie auto chodzi to mi tu nie fejspalmuj :-)

Nadane z nory szczura

wiem :decayed: zapominasz że ja wiem wszystko :wink:

szto blaaać, siedzi i paczy w te kulkje kryształowo to i widzi w niej wszystko :grin:

Jest jeszcze jedna opcja... ma duże kule :grin:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Ze mną wszystko ok. Co z autem będę wiedział jutro, na razie stoi u mnie na placu:wink: Baba wymusiła pierwszeństwo. Szkoda mi auta, człowiek dba, woskuje, kupuje szmery bajery, a znajdzie się taka k**wa i zniszczy wszystko:kwasny: Najwidoczniej Bóg jednak chciał, żebym kupił tego rsa:decayed:

Jutro się zajmę sprawą o której rozmawialiśmy :whistling:

Opublikowano
Już wiem wszystko.... ze Złomkiem ok .. trochę poobijany. Kręgosłup boli, kolano, chyba wstrząśnienie mózgu ale już wyszedł ze szpitala. Baba skręcała i wymusiła na nim.. mówił, że powiedziała, że go nie widziała. Uderzył w nią, ją obróciło i lewym zderzakiem czy błotnikiem zayabała jeszcze w andzie... poduchy wywalone włącznie z kurtynami:kwasny:

1. Powrotu do zdrowia w trybie expresowym!

2. Pkt. 1!!!

3. W d*pie miejcie auto, zawsze liczy się Człowiek! Czyli powrót do pkt 1!

4. Jeżeli potrzebna będzie pomoc, zawsze pomożemy!

5. Auto to ostateczność, wiadomo żal ale to nie o to tu chodzi.

6. PW Hornet.

Opublikowano

Nic nie mam a limit mam spory więc nie jest pełna.

Opublikowano

7. Pijemy :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.