Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To bedzie ktos pod mostem, bo nie wiem czy wyjezdzac.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To bedzie ktos pod mostem, bo nie wiem czy wyjezdzac.

Ja wyruszam właśnie :D

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

Piwo Litewskie Svyturys -bardzo dobre znalazłem w tesco polecam.

Opublikowano

Ryje, co was tak dzis ubogo bylo? Zlomek mial byc i nie dotarl

Opublikowano
Ryje, co was tak dzis ubogo bylo? Zlomek mial byc i nie dotarl

pewnie mięcho tłukł

Opublikowano

Cwiara masz tam dostęp do nowego vcds ? Potrzebuje przekodowanie halogenow na DRL...

Opublikowano

Emil. Vcds to pikus. Mam serwisowego vasa wiec wszystko robi sie od strzala :D

Opublikowano
Emil. Vcds to pikus. Mam serwisowego vasa wiec wszystko robi sie od strzala :D

dokładnie. goli pier**li zęby wyrywa krawaty wiąże i usuwa ciąże :hi:

Opublikowano

Niezłe spotkanie.... policja była.. pośmialim się i lekko pocisneliśmy... nie chodzi wam 3 cylinder :polew: żarówkę macie spaloną :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

znaczy dekompresja na trójce ? :OMG:

Opublikowano

Noo. Gliniarze sie zdziwili i pytali gdzie pracuje jak im pocisnalem ze c**jowo im suka chodzi. Mowie panie kuleje na trzeci baniak :grin:

Skonczylo sie na pouczeniu

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

A ja do nich. Wy bedziecie zabierali dowody rejestracyjne a ja bede oddawal. Typy wymiekkli :grin:

Opublikowano
  • Autor

znaczy zrobiłeś papier ? :naughty:

Opublikowano

W trakcie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w takim razie ze spokojnym sumieniem zabieram od bidzia lampy i rezam drl na bixie US z E60. A w tylne lampy stroboskoby wstawim coby cała ulica wiedziała że szczur hamuje :naughty:

Opublikowano
Noo. Gliniarze sie zdziwili i pytali gdzie pracuje jak im pocisnalem ze c**jowo im suka chodzi. Mowie panie kuleje na trzeci baniak :grin:

Skonczylo sie na pouczeniu

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

A ja do nich. Wy bedziecie zabierali dowody rejestracyjne a ja bede oddawal. Typy wymiekkli :grin:

To już nawet napić się nie można :facepalm:

Opublikowano
w takim razie ze spokojnym sumieniem zabieram od bidzia lampy i rezam drl na bixie US z E60. A w tylne lampy stroboskoby wstawim coby cała ulica wiedziała że szczur hamuje :naughty:

Rezygnuje z kursu :grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

To jest wielki c**j :grin: . Wszyscy czysci a nasz Karolek najtrzeźwiejszy a najdziwniej sie na niego patrzyli . Ciekawe dlaczego :polew::polew::polew:.

Ryju wytlumacz bo ja leże i kwicze :polew::polew::polew::polew::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
w takim razie ze spokojnym sumieniem zabieram od bidzia lampy i rezam drl na bixie US z E60. A w tylne lampy stroboskoby wstawim coby cała ulica wiedziała że szczur hamuje :naughty:

Rezygnuje z kursu :grin::grin:

-

ej stary ja już zapasowe polifty na jutro zamówiłem :doh:

---------- Post dopisany at 00:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Wszyscy czysci a nasz Karolek najtrzeźwiejszy a najdziwniej sie na niego patrzyli .

nie raz go do domu odstawiali to i twarz znajoma :whistling:

Opublikowano

Ale nie o Horneta chodzi bo tego ryja kazdy mundurowy zna :grin::grin:,a o Oce :wink: Więcej nie powiem bo nie wiem. :decayed:

Opublikowano
Ale nie o Horneta chodzi bo tego ryja kazdy mundurowy zna :grin::grin:,a o Oce :wink: Więcej nie powiem bo nie wiem. :decayed:

zaplułem lapka :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Więcej nie powiem bo nie wiem. :decayed:

68b877bdeb355036b5f62b0d176918c1_original.gif?1388191808

Dawaj dawaj :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.