Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki :naughty:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki :naughty:

z kim pipko jedziesz ?

Ja z dziewczyną zamierzamy wybrać się na dolny śląsk pod koniec lutego i też szukam ciekawego miejsca

Opublikowano
Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki :naughty:

Musti zapraszam do siebie :D kanapa podwójna stoi sobie i czeka na gości a i miejsca w brud :D Wigilia klubowa była u mnie takze tego :D i nie będziesz musiał bulic za nocleg :D

Opublikowano
Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki :naughty:

Musti zapraszam do siebie :D kanapa podwójna stoi sobie i czeka na gości a i miejsca w brud :D Wigilia klubowa była u mnie takze tego :D i nie będziesz musiał bulic za nocleg :D

:kox: propozycja kusząca Ci powiem

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki :naughty:

z kim pipko jedziesz ?

Ja z dziewczyną zamierzamy wybrać się na dolny śląsk pod koniec lutego i też szukam ciekawego miejsca

Leci ze mną znajomy bo ja nie wiem czy będę mógł kierować na powrocie , tak jak było ostatnio na śląsku :whistling:

Opublikowano
Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki :naughty:

Musti zapraszam do siebie :D kanapa podwójna stoi sobie i czeka na gości a i miejsca w brud :D Wigilia klubowa była u mnie takze tego :D i nie będziesz musiał bulic za nocleg :D

:kox: propozycja kusząca Ci powiem

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Pany coś polecili byście u siebie we Wrocku jakiś Hostel np i do tego dupeczki :naughty:

z kim pipko jedziesz ?

Ja z dziewczyną zamierzamy wybrać się na dolny śląsk pod koniec lutego i też szukam ciekawego miejsca

Leci ze mną znajomy bo ja nie wiem czy będę mógł kierować na powrocie , tak jak było ostatnio na śląsku :whistling:

Mów mnie, kiedy wpadasz i na ile:decayed:

Opublikowano

Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Jebniemy coś, a co się będziemy szczypać. Wrocławskie Andrzeje Ryje mają zmodyfikowane wątroby:decayed:

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Jebniemy coś, a co się będziemy szczypać. Wrocławskie Andrzeje Ryje mają zmodyfikowane wątroby:decayed:

No to widzę ekipa się zebrała od Was by ze mną wychylić co nie co :decayed:

Miło z waszej stony Pany :naughty:

Opublikowano

U nas jest grupa spotowa i grupa AA4 spotowa :D

Opublikowano

Dżozef nie wiem jak Ty, ale my pijemy tylko dinks:wink:

Opublikowano
Dżozef nie wiem jak Ty, ale my pijemy tylko dinks:wink:

Nelson a ja słyszałem że tylko bimber tam u Was się trąca :wink:

Opublikowano
Dżozef nie wiem jak Ty, ale my pijemy tylko dinks:wink:

Nelson a ja słyszałem że tylko bimber tam u Was się trąca :wink:

Bimber przepuszczany przez chleb:grin:

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Dobra to piątek wolny biere :decayed:. Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? :naughty:

Opublikowano

Cwiara przecie Ty w tygodniu podobno niet :D

Opublikowano
Cwiara przecie Ty w tygodniu podobno niet :D

W tym tygodniu nie. A to bedzie następny :grin:

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Dobra to piątek wolny biere :decayed:. Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? :naughty:

to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza :decayed:

jakies dupeczki ktoś poleci ? :naughty:

Opublikowano

Ja nie ale nelson słynie z Bulgarek to może sie podzieli :D

Opublikowano
Ja nie ale nelson słynie z Bulgarek to może sie podzieli :D

:naughty:

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Dobra to piątek wolny biere :decayed:. Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? :naughty:

to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza :decayed:

jakies dupeczki ktoś poleci ? :naughty:

powiem krótko i na temat.... bedzie wóda, bedo dziwki, bedzie discko - bedzie wszystko :decayed:

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Dobra to piątek wolny biere :decayed:. Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? :naughty:

to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza :decayed:

jakies dupeczki ktoś poleci ? :naughty:

powiem krótko i na temat.... bedzie wóda, bedo dziwki, bedzie discko - bedzie wszystko :decayed:

myślałem , że Ty to się już nie udzielisz w tym temacie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.