Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Dobra to piątek wolny biere :decayed:. Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? :naughty:

to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza :decayed:

jakies dupeczki ktoś poleci ? :naughty:

powiem krótko i na temat.... bedzie wóda, bedo dziwki, bedzie discko - bedzie wszystko :decayed:

myślałem , że Ty to się już nie udzielisz w tym temacie :grin:

Toż to druga szklanka wrocławskiego A4-klub, zaraz po mnie :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Dobra to piątek wolny biere :decayed:. Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? :naughty:

to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza :decayed:

jakies dupeczki ktoś poleci ? :naughty:

powiem krótko i na temat.... bedzie wóda, bedo dziwki, bedzie discko - bedzie wszystko :decayed:

myślałem , że Ty to się już nie udzielisz w tym temacie :grin:

Toż to druga szklanka wrocławskiego A4-klub, zaraz po mnie :grin:

rzekłbym dzban :polew:

Opublikowano

Kolejny z tych którzy u Was nie piją :naughty:

wiadrami :grin:

Opublikowano
Hehe tylko się chłopy nie pobijcie :naughty:

Wizytę mam 23.01 na 15 a potem albo wrócę do siebie albo coś można trącić jak zapraszacie :decayed:

Dobra to piątek wolny biere :decayed:. Nelson to co jak ostatnio? 2x0,7 na trzech i 2x 0,7 na dwóch? :naughty:

to ja już nie wiem u kogo chlamy nocujemy i czy wrócę żywy , grunt to dobra impreza :decayed:

jakies dupeczki ktoś poleci ? :naughty:

powiem krótko i na temat.... bedzie wóda, bedo dziwki, bedzie discko - bedzie wszystko :decayed:

myślałem , że Ty to się już nie udzielisz w tym temacie :grin:

Toż to druga szklanka wrocławskiego A4-klub, zaraz po mnie :grin:

rzekłbym dzban :polew:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Reasumując bo lecę w kimono

Melduje się 23.01 na 15 we Wrocku u lekarza a potem chlańsko rozumiem że ten nocleg chopin lub Nelson dogadany ? bo muszę urlop cyknąć na piątek też w takim razie :naughty:

Opublikowano

U mnie masz potwierdzone :D

Opublikowano
U mnie masz potwierdzone :D

ok gra tyle chciałem usłyszeć piszę urlop

dziękuję na dziś miłej nocki :kox:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siemanko :D

Opublikowano
  • Autor

Dobry.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bry jeszcze 4godzimy 1dzien i 29 lat i zasłużona emerytura

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
Bry jeszcze 4godzimy 1dzien i 29 lat i zasłużona emerytura

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Widze Goldi optymistycznie zaczął dzień :D:D:D

Opublikowano
Bry jeszcze 4godzimy 1dzien i 29 lat i zasłużona emerytura

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Chyba że NFZ Cię załatwi szybciej :decayed:

Opublikowano

ZUS też robi co może w tej materii, żeby utrudnić życie.....

Opublikowano
ZUS też robi co może w tej materii, żeby utrudnić życie.....

Masz racje , wiem cos o tym ... :kwasny:

Opublikowano

Ty tam mocz orzeszka w soli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wyjdą te felgi na którymś zlocie.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.