Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na waflową jedź. Skasuje koło 70 pln

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopiero za ok m-c. Urzadzenia juz sa ale jeszcze nie uruchomione.

Opublikowano

To za miesiac pojadę do ciebie ;) jaki cennik ?

Opublikowano

Jeszcze nie wiem jaki cennik. Bedzie sprzet uruchomiony bede wszystko wiedzial.

Opublikowano
Jeszcze nie wiem jaki cennik. Bedzie sprzet uruchomiony bede wszystko wiedzial.

Tylu będzie chętnych że nie będziesz wiedział gdzie ręce włożyć :grin:

Opublikowano

Jak to qwa gdzie. Do kieszeni :grin:

Opublikowano

Ale do kieszeni to nie puste :hi:

Opublikowano
Ale do kieszeni to nie puste :hi:

ale to tylko w kanale bo tam nie łapią kamery :decayed:

Opublikowano
Jak to qwa gdzie. Do kieszeni :grin:

Jak sie da to sie da :grin::polew:

Opublikowano

Chętni na spota w piątek za tydz :decayed: ?

Playboy odbiorę manetkę jakbyś miał czas :naughty:

Opublikowano

Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Na % też ??? :naughty:

Opublikowano

Chcecie zrobić spota czy alkospota :D ? i o której godzinie :P ?

Opublikowano
Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Na % też ??? :naughty:

Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Na % też ??? :naughty:

Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Oj tam oj tam

dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka :grin:

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na %

Opublikowano
Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Na % też ??? :naughty:

Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Oj tam oj tam

dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka :grin:

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na %

Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada :grin::wink:

Opublikowano
Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Na % też ??? :naughty:

Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Oj tam oj tam

dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka :grin:

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na %

Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada :grin::wink:

a Ty dalej słuchaj kobit :facepalm:

Opublikowano

Pod zająca wypadałoby chlapnąć - c**jowo, że akurat będę na dziupli w ten dzień i nie wiem jeszcze co i o której godzinie :kwasny:

Opublikowano
Pod zająca wypadałoby chlapnąć - c**jowo, że akurat będę na dziupli w ten dzień i nie wiem jeszcze co i o której godzinie :kwasny:

a z Tobą się umówić to już w ogóle szkoda słów nawet ................................................... :thumbdown:

Opublikowano
Będę miał czas :-D

Wysłane z monopola 24/7

Na % też ??? :naughty:

Znowu w sobotę do pracy na kacu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Oj tam oj tam

dobrze że powiedziałeś i chociaż Ty chętny to szukam sobie hotelu jakiegoś chyba że ktoś przygarnie kropka :grin:

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Ja muszę być na 15:30-16 a potem idealna pora na %

Panowie Madzia mówi że za tydzień jest Wielki Piątek i nie wypada :grin::wink:

Święta są po to aby się napić :-D

Wysłane z monopola 24/7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.