Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry Bry :hi:

Pożyczyłem ojcu Auto wczoraj oto co zastałem po powrocie :D

IMAG0804edt.jpg

Teraz muszę szukać zderzaka bez dokładki chyba że da się pospawać albo matą szklana zrobić ułamany bok z prawej strony

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bry Bry :hi:

Pożyczyłem ojcu Auto wczoraj oto co zastałem po powrocie :D

http://s4.postimg.org/lsnxf17zd/IMAG0804edt.jpg

Teraz muszę szukać zderzaka bez dokładki chyba że da się pospawać albo matą szklana zrobić ułamany bok z prawej strony

Misiu a ty nie kupiłeś tej Audi z komisu na Spalicach?

Opublikowano

Siema nie to nie jest żadna Komisowa prywatne ręce od znajomego :)

Bry Bry :hi:

Pożyczyłem ojcu Auto wczoraj oto co zastałem po powrocie :D

http://s4.postimg.org/lsnxf17zd/IMAG0804edt.jpg

Teraz muszę szukać zderzaka bez dokładki chyba że da się pospawać albo matą szklana zrobić ułamany bok z prawej strony

Misiu a ty nie kupiłeś tej Audi z komisu na Spalicach?

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

Ale wiem o której mówisz na wylocie na cieśle stoi taka ale ona ma czarną dokładkę i to zwykły kapelusz :D

Opublikowano
Siema nie to nie jest żadna Komisowa prywatne ręce od znajomego :)
Bry Bry :hi:

Pożyczyłem ojcu Auto wczoraj oto co zastałem po powrocie :D

http://s4.postimg.org/lsnxf17zd/IMAG0804edt.jpg

Teraz muszę szukać zderzaka bez dokładki chyba że da się pospawać albo matą szklana zrobić ułamany bok z prawej strony

Misiu a ty nie kupiłeś tej Audi z komisu na Spalicach?

Od znajomego ? To Ci sprzedał skarbonke :decayed:

Opublikowano

Hmm skrabonkę ? nie powiedział bym

Opublikowano
  • Autor

To biegnij rwac dokładkę póki wszyscy jajkiem zajęci :)

Opublikowano

Dokładka właśnie jest cała, tylko w zderzaku przy prawym zaczepie pękł plastik ;/

Opublikowano
Dokładka właśnie jest cała, tylko w zderzaku przy prawym zaczepie pękł plastik ;/

Lutownica i będzie jak nowe . Co do skarbonki to magiel trochę będzie kosztował :wink:

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Budzik ty dokładnie z Oleśnicy jesteś? Czy z okolic?

Opublikowano

Z tym maglem to wyszły jaja;/ Najpier miał być to przetarty wężyk po czym jak widać okazuje się że magiel ;/ No nic czasem tak bywa zobaczymy co z tego wyjdzie, będę dzwonić do mirkowa we wtorek i pytać co jak za ile chyba że jest tu ktoś z okolicy co pomoże to zrobić albo ma też magiel no nie wiem :D

Zlutować samemu hmm fakt można pytanie jak będzie z wytrzymałością bo w dupnym miejscu pęknięty.

Tak dokładnie z O-cy a ty ?

Opublikowano

W Smolcu jest firma co dobrze robią. Znajomi tam oddają ale nie wiem gdzie dokładnie :P

Opublikowano

daleko to jest? wiesz jakie ceny co i jak ? Albo czy byś mógł się dowiedzieć ?

W Smolcu jest firma co dobrze robią. Znajomi tam oddają ale nie wiem gdzie dokładnie :P
Opublikowano
Z tym maglem to wyszły jaja;/ Najpier miał być to przetarty wężyk po czym jak widać okazuje się że magiel ;/ No nic czasem tak bywa zobaczymy co z tego wyjdzie, będę dzwonić do mirkowa we wtorek i pytać co jak za ile chyba że jest tu ktoś z okolicy co pomoże to zrobić albo ma też magiel no nie wiem :D

Zlutować samemu hmm fakt można pytanie jak będzie z wytrzymałością bo w dupnym miejscu pęknięty.

Tak dokładnie z O-cy a ty ?

No ja właśnie też :decayed: a z którego rejonu jakas ulica?

Opublikowano
  • Autor
W Smolcu jest firma co dobrze robią. Znajomi tam oddają ale nie wiem gdzie dokładnie :P

Latam tamtędy dwa razy dziennie. Jedyne co mi na myśl przychodzi to warsztat przy polo. Trzeba pytać Maq203 bo tam mieszka na stałe

Opublikowano

11 Listopada

Z tym maglem to wyszły jaja;/ Najpier miał być to przetarty wężyk po czym jak widać okazuje się że magiel ;/ No nic czasem tak bywa zobaczymy co z tego wyjdzie, będę dzwonić do mirkowa we wtorek i pytać co jak za ile chyba że jest tu ktoś z okolicy co pomoże to zrobić albo ma też magiel no nie wiem :D

Zlutować samemu hmm fakt można pytanie jak będzie z wytrzymałością bo w dupnym miejscu pęknięty.

Tak dokładnie z O-cy a ty ?

No ja właśnie też :decayed: a z którego rejonu jakas ulica?

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Powiedz mi gdzie to jest daleko od wro w ktora strone ?

Opublikowano
  • Autor

Rejon wrocław-lotnisko tyle ze z drugiej strony pasa startowego

Opublikowano
11 Listopada
Z tym maglem to wyszły jaja;/ Najpier miał być to przetarty wężyk po czym jak widać okazuje się że magiel ;/ No nic czasem tak bywa zobaczymy co z tego wyjdzie, będę dzwonić do mirkowa we wtorek i pytać co jak za ile chyba że jest tu ktoś z okolicy co pomoże to zrobić albo ma też magiel no nie wiem :D

Zlutować samemu hmm fakt można pytanie jak będzie z wytrzymałością bo w dupnym miejscu pęknięty.

Tak dokładnie z O-cy a ty ?

No ja właśnie też :decayed: a z którego rejonu jakas ulica?

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Powiedz mi gdzie to jest daleko od wro w ktora strone ?

Często tamtędy przyjeżdżam :decayed:

Opublikowano
Rejon wrocław-lotnisko tyle ze z drugiej strony pasa startowego

;);)

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

Wesolych cyce

Opublikowano
  • Autor

Z rodziną się rozpasasz przy świątecznym stole ?

Opublikowano

Chyba każdy :D?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.