Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałeś szukać 110 KM

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mało 110 90% 115KM to są już lipne motory ? i do ilu szukać 300tyś ? bo też na mobile patrzę...

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

najchętniej po lifcie bym kupił te silniki 110KM były tez w poliftach ?

Opublikowano

Tak o oznaczeniu AVG wrzucasz wtryski 216 robisz program i jest 150 tak jak ja mam

Opublikowano
Tak o oznaczeniu AVG wrzucasz wtryski 216 robisz program i jest 150 tak jak ja mam

wow to szukam takiej macie kogos do polecenia co mi z niemcowni sciagnie bo u nas juz widze ze nic nie ma a wole z niemiec auto przynajmniej przebieg bardziej wiarygodny i jednak tam te auta serwisuja...tak mi się wydaje :wink: czyli szukam polifta 99 w górę z silnikiem 110KM o oznaczeniu AVG czy AFN ? Bo kolega cwiara napisal AFN a teraz AVG czy może chodziło o wtryski z AVG a zle zrozumiałem :wink: dzięki za pomoc bo szukamłem w tematach o zakupie co sprawdzić itp. ale takie rady na żywo sa dużo fajniejsze. Jak znajdę to w końcu będę mógł godnie przyjechać na alkospota :banan:

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

ale ktoś wydechy zajeb@#

mobile.de

Opublikowano

AFN i AVG to jedno i to samo, czyli tylko 1,9...

Opublikowano

lewe tablice i ten przebieg - w życiu tyle nie ma :facepalm: i zobacz na ksenony - normalnie husky :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

:hi:

Chopin czy to Ciebie widziałem Na Ostatnim Groszu około 10? :decayed:

nie ja dzisiaj cały dzień w studio , pewnie widziałeś żonę Arbama :decayed:

Dzis miałem to szczęście ze sam pojezdzilem autem ;)

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

A przecie to nie był najpiękniejszy avant ;) i nie sline

Opublikowano
AFN i AVG to jedno i to samo, czyli tylko 1,9...

Niee. To sie nie dzieje :grin:

Opublikowano

Avg to antyvirus :decayed:

Opublikowano
AFN i AVG to jedno i to samo, czyli tylko 1,9...

Niee. To sie nie dzieje :grin:

napisz w battalionie, że afn i avg to coś innego, zaraz Cie łysy z bombą zlinczuje :grin: to jest jeden i ten sam szjet

Opublikowano
AFN i AVG to jedno i to samo, czyli tylko 1,9...

Niee. To sie nie dzieje :grin:

napisz w battalionie, że afn i avg to coś innego, zaraz Cie łysy z bombą zlinczuje :grin: to jest jeden i ten sam szjet

Nie chodzi mi o to. Ze Ty napisal ze tylko 1.9 :grin:

Opublikowano
AFN i AVG to jedno i to samo, czyli tylko 1,9...

Niee. To sie nie dzieje :grin:

napisz w battalionie, że afn i avg to coś innego, zaraz Cie łysy z bombą zlinczuje :grin: to jest jeden i ten sam szjet

Nie chodzi mi o to. Ze Ty napisal ze tylko 1.9 :grin:

no prawde napisałem :grin:

Opublikowano

Tylko 1,9 ale te 110KM bo już dostałem po łapach że patrze na 116KM :wink:

Opublikowano

115 to AJM i są na pompowtryskach, a nie tak jak afn/avg na pompie rotacyjnej.

Opublikowano
115 to AJM i są na pompowtryskach, a nie tak jak afn/avg na pompie rotacyjnej.

ok od dzisiaj będę się nimi brzydził jak przystało na znawce :decayed::wink: dzięki

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

A kolego kaju tak orientacyjnie jaki koszt zrobienia 150KM ?

Opublikowano

Chyba musze posprzatac w watku. Smutno mi sie robi jak ktos o PD zle mowi :grin:

Opublikowano
115 to AJM i są na pompowtryskach, a nie tak jak afn/avg na pompie rotacyjnej.

ok od dzisiaj będę się nimi brzydził jak przystało na znawce :decayed::wink: dzięki

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

A kolego kaju tak orientacyjnie jaki koszt zrobienia 150KM ?

ja się nie znam na modzeniu 1,9 :wink: cwiara nie płacz, tylko mi polej wutkje :punish::decayed:

Opublikowano

aaaaaa to kolega Goldik widzę ma 1,9 150KM to jego miałem spytać :grin:

Opublikowano

Noo.

Opublikowano

AFN i AVG toj jeden i ten sam silnik tylko afn był w modelu przed liftem a avg po lifcie co do programu koszt od 800 zł. A wtryski koszt 700 zł. Idę spać jutro 1 zmiana

Opublikowano
AFN i AVG toj jeden i ten sam silnik tylko afn był w modelu przed liftem a avg po lifcie co do programu koszt od 800 zł. A wtryski koszt 700 zł. Idę spać jutro 1 zmiana

Dzięki za pomoc jak zakupię auto będę męczył dalej i na pewno się pochwalnę na spocie w końcu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.