Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
AFN i AVG toj jeden i ten sam silnik tylko afn był w modelu przed liftem a avg po lifcie co do programu koszt od 800 zł. A wtryski koszt 700 zł. Idę spać jutro 1 zmiana

Panie jutro niedziela.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
AFN i AVG toj jeden i ten sam silnik tylko afn był w modelu przed liftem a avg po lifcie co do programu koszt od 800 zł. A wtryski koszt 700 zł. Idę spać jutro 1 zmiana

Dzięki za pomoc jak zakupię auto będę męczył dalej i na pewno się pochwalnę na spocie w końcu :decayed:

No taki weteran na forum a na spotach sie nie pojawia :decayed:

Opublikowano
AFN i AVG toj jeden i ten sam silnik tylko afn był w modelu przed liftem a avg po lifcie co do programu koszt od 800 zł. A wtryski koszt 700 zł. Idę spać jutro 1 zmiana

goldi powiedz mnie jakie te wtryski za te 700 złociszy? muszkaD ceni sobie ponad 850zł za bossio a ok1000zł za boscha

Opublikowano
AFN i AVG toj jeden i ten sam silnik tylko afn był w modelu przed liftem a avg po lifcie co do programu koszt od 800 zł. A wtryski koszt 700 zł. Idę spać jutro 1 zmiana

goldi powiedz mnie jakie te wtryski za te 700 złociszy? muszkaD ceni sobie ponad 850zł za bossio a ok1000zł za boscha

Zawsze możesz sobie przerobić końcówki na 216,230. Koszt o wiele mniejszy ;-)

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Jeśli chodzi o modzenie 1.9 walcie jak w dym, pod warunkiem, że na stole polane :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Toz Ty zapomnial jak sie pije odkad na legnice zajezdzasz :decayed:

Opublikowano

Oż Ty w kjerwe, to nie ja zasypiam przy chlaniu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Oż Ty w kjerwe, to nie ja zasypiam przy chlaniu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ty się kurwiarzu jeden weekend szykuj, że z ćwiartolińskim do mnie przyjeżdżasz wątrobe rezać, półtora miesiąca w PL będe :brzydkibanan:

Opublikowano
Oż Ty w kjerwe, to nie ja zasypiam przy chlaniu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Jak nie chciales polac to sie przysnelo

Opublikowano
Oż Ty w kjerwe, to nie ja zasypiam przy chlaniu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ty się kurwiarzu jeden weekend szykuj, że z ćwiartolińskim do mnie przyjeżdżasz wątrobe rezać, półtora miesiąca w PL będe :brzydkibanan:

Ty sie ogarnij bo za dwa tygodnie u mnie jest zlot klubowiczów i Domin do mnie przyjeżdża klubowicza opijać :decayed: więc Ty do wrocka przyjeżdżasz bo zające ćwierkały że tam u Ciebie sie pić nie da bo Martyna nie pozwala :grin:

Opublikowano

Ćwiara, ale się afera wywiązała z naszej bajery. Jednak lepiej zadzwonić i porozmawiać prywatnie, agenci bezpieki są wszędzie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Oż Ty w kjerwe, to nie ja zasypiam przy chlaniu :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ty się kurwiarzu jeden weekend szykuj, że z ćwiartolińskim do mnie przyjeżdżasz wątrobe rezać, półtora miesiąca w PL będe :brzydkibanan:

Ty sie ogarnij bo za dwa tygodnie u mnie jest zlot klubowiczów i Domin do mnie przyjeżdża klubowicza opijać :decayed: więc Ty do wrocka przyjeżdżasz bo zające ćwierkały że tam u Ciebie sie pić nie da bo Martyna nie pozwala :grin:

rykła jak Nelson miał przyjechać, bo byłem tylko na weekend, a że swąd gorszy od bólu to co poradzisz :polew:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ćwiara, ale się afera wywiązała z naszej bajery. Jednak lepiej zadzwonić i porozmawiać prywatnie, agenci bezpieki są wszędzie :-D

Wysłane z monopola 24/7

ZNOWU ktoś coś podpierdolił z towarzystwa?

Opublikowano
  • Autor

Co jest ?

Opublikowano
Ćwiara, ale się afera wywiązała z naszej bajery. Jednak lepiej zadzwonić i porozmawiać prywatnie, agenci bezpieki są wszędzie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ok. Jutro Sliczna 22C. 2 p. :grin:

Opublikowano
  • Autor

Nowa miejscowa na spot ?

Opublikowano
Nowa miejscowa na spot ?

czuje, że trzeba będzie komuś po rajtach pojechać :banan:

Opublikowano
Nowa miejscowa na spot ?

:decayed:

Tylko babom nie godojcie :grin:

Opublikowano
:hi: mogę wam jeden mostek odstąpić,a co tam stać mnie :grin:
Opublikowano

Będzie ktoś dziś? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mogę być :)

Opublikowano

Może i ja się pojawię, jako świerzak :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.