Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czekamy na info :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już wiem, że się nie opłaci, więc manelujcie to za wczasu :decayed:

Opublikowano

Błotnik tył 350 zl przod 50 drzwi 80 w kolorze :grin: plus robota za wstawienie blotnika z tyłu

Opublikowano
Błotnik tył 350 zl przod 50 drzwi 80 w kolorze :grin: plus robota za wstawienie blotnika z tyłu

nie zapomnij o zawieszeniu misiaczku.

Opublikowano
Błotnik tył 350 zl przod 50 drzwi 80 w kolorze :grin: plus robota za wstawienie blotnika z tyłu

nie zapomnij o zawieszeniu misiaczku.

Tylko wahacz . Bo auto normalnie jezdzi , gosciu wjezdzal nim na lawete :wink:

Opublikowano

jak tam chcecie :decayed:

Opublikowano

myślałem że LZ9U :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Dojdzie jeszcze polos ew. Przegub

Opublikowano
Dojdzie jeszcze polos ew. Przegub

felga, opona... ale zostawmy ich w tym optymizmie :decayed:

Opublikowano
Dojdzie jeszcze polos ew. Przegub

felga, opona... ale zostawmy ich w tym optymizmie :decayed:

To koło to akurat był zapas :decayed: bo dzień wczesniej złapał gwozdzia

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

myślałem że LZ9U :thumbdown:

LZ9U to ja mam a co potrzebujesz ? :grin:

Opublikowano

a gdzie parkujesz bo bede za niedługo w okolicy? :polew:

Opublikowano
a gdzie parkujesz bo bede za niedługo w okolicy? :polew:

Oleśnica :wink: jeżeli prawy błotnik przód to ja tez szukam :grin::polew:

Opublikowano

panowie jak to jest z spłaceniem mandatu w ratach ?

Opublikowano
a gdzie parkujesz bo bede za niedługo w okolicy? :polew:

Oleśnica :wink: jeżeli prawy błotnik przód to ja tez szukam :grin::polew:

lewy błotnik,prawe listwy z drzwi te wąskie w kolorze i może zdeś ale po liftowy przód

Opublikowano

Jak byście się zdecydowali na srebrny, to za miesiąc przywioze liftowy :grin:

Opublikowano
Jak byście się zdecydowali na srebrny, to za miesiąc przywioze liftowy :grin:

Za drogo :grin:

Opublikowano
Jak byście się zdecydowali na srebrny, to za miesiąc przywioze liftowy :grin:

zdeś z hallo by przytulił a spryski mo?

Opublikowano
Jak byście się zdecydowali na srebrny, to za miesiąc przywioze liftowy :grin:

zdeś z hallo by przytulił a spryski mo?

ma spryski, brak górnej części lewej zaślepki.

Jak byście się zdecydowali na srebrny, to za miesiąc przywioze liftowy :grin:

Za drogo :grin:

wiedziałem, że się odezwiesz :grin:

Opublikowano
  • Autor
panowie jak to jest z spłaceniem mandatu w ratach ?

Placisz pięć dych i wykazujesz się dobrą wolą. Potem trzymasz potwierdzenie i doplacasz byle przed końcem roku splacic bo ci na zwrot podatku siada. Albo wysla poborce skarbowego jak mi

Opublikowano
Jak byście się zdecydowali na srebrny, to za miesiąc przywioze liftowy :grin:

zdeś z hallo by przytulił a spryski mo?

ma spryski, brak górnej części lewej zaślepki.

Jak byście się zdecydowali na srebrny, to za miesiąc przywioze liftowy :grin:

Za drogo :grin:

wiedziałem, że się odezwiesz :grin:

Jak zawsze ale wiesz , także tego :wink: jak bd wracał wjedz po klape bo sprzedam :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.