Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Panowie taka sytuacja, poszukiwałem gwintu, zgłosił mi sie koleś o nicku odison(ul Ks. Witolda),z wrocławia, ze ma fk g36 i poszukuje 1ba, więc dobrze sie składa, bo akurat mi taki lezał, ugadałem sie z nim na wymiane + dopłata z mojej strony, prosił mnie żebym mu wysłał przed weekendem, bo chciałby w sobote podziałać zmienić i w poniedziałek odesłać mi gwint, jednak mamy wtorek, z gościu kręci, że nic nie dostał paczki, chodź według kuriera jest dostarczone, a już widziałem fotki jak założyl... moje pytanie, czy może go ktoś odwiedzić, jakby to nie był problem? :wink:

do tego wątek typka. jak to mu siadło na 1ba, założony 15-06-2014, 14:30 -niedziela

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-1ba-332106/

tutaj załącznik kurierowy:

http://i.imgur.com/3w5qnyG.png

Misiaczku daj mi jego dokładny adres na whatsappie.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Panowie taka sytuacja, poszukiwałem gwintu, zgłosił mi sie koleś o nicku odison(ul Ks. Witolda),z wrocławia, ze ma fk g36 i poszukuje 1ba, więc dobrze sie składa, bo akurat mi taki lezał, ugadałem sie z nim na wymiane + dopłata z mojej strony, prosił mnie żebym mu wysłał przed weekendem, bo chciałby w sobote podziałać zmienić i w poniedziałek odesłać mi gwint, jednak mamy wtorek, z gościu kręci, że nic nie dostał paczki, chodź według kuriera jest dostarczone, a już widziałem fotki jak założyl... moje pytanie, czy może go ktoś odwiedzić, jakby to nie był problem? :wink:

do tego wątek typka. jak to mu siadło na 1ba, założony 15-06-2014, 14:30 -niedziela

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-1ba-332106/

tutaj załącznik kurierowy:

http://i.imgur.com/3w5qnyG.png

Kolego naprawdę nic do mnie nie przyszło a zawiechę 1BA kupiłem od użytkownika Bej proszę się jego zapytać

Opublikowano
:hi:

Panowie taka sytuacja, poszukiwałem gwintu, zgłosił mi sie koleś o nicku odison(ul Ks. Witolda),z wrocławia, ze ma fk g36 i poszukuje 1ba, więc dobrze sie składa, bo akurat mi taki lezał, ugadałem sie z nim na wymiane + dopłata z mojej strony, prosił mnie żebym mu wysłał przed weekendem, bo chciałby w sobote podziałać zmienić i w poniedziałek odesłać mi gwint, jednak mamy wtorek, z gościu kręci, że nic nie dostał paczki, chodź według kuriera jest dostarczone, a już widziałem fotki jak założyl... moje pytanie, czy może go ktoś odwiedzić, jakby to nie był problem? :wink:

do tego wątek typka. jak to mu siadło na 1ba, założony 15-06-2014, 14:30 -niedziela

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-1ba-332106/

tutaj załącznik kurierowy:

http://i.imgur.com/3w5qnyG.png

Kolego naprawdę nic do mnie nie przyszło a zawiechę 1BA kupiłem od użytkownika Bej proszę się jego zapytać

a mam Ci wpaść na chate i to znaleźć?

Opublikowano
:hi:

Panowie taka sytuacja, poszukiwałem gwintu, zgłosił mi sie koleś o nicku odison(ul Ks. Witolda),z wrocławia, ze ma fk g36 i poszukuje 1ba, więc dobrze sie składa, bo akurat mi taki lezał, ugadałem sie z nim na wymiane + dopłata z mojej strony, prosił mnie żebym mu wysłał przed weekendem, bo chciałby w sobote podziałać zmienić i w poniedziałek odesłać mi gwint, jednak mamy wtorek, z gościu kręci, że nic nie dostał paczki, chodź według kuriera jest dostarczone, a już widziałem fotki jak założyl... moje pytanie, czy może go ktoś odwiedzić, jakby to nie był problem? :wink:

do tego wątek typka. jak to mu siadło na 1ba, założony 15-06-2014, 14:30 -niedziela

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-1ba-332106/

tutaj załącznik kurierowy:

http://i.imgur.com/3w5qnyG.png

Kolego naprawdę nic do mnie nie przyszło a zawiechę 1BA kupiłem od użytkownika Bej proszę się jego zapytać

Iz7YpkP.png

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

to dwa jak kupiłeś od beja, to na co dobijałeś ze mna targu, mam wszystkie prywtane wiadomości, które będą do wglądu za 40 min, także czekam do piątku na paczke

Opublikowano
:hi:

Panowie taka sytuacja, poszukiwałem gwintu, zgłosił mi sie koleś o nicku odison(ul Ks. Witolda),z wrocławia, ze ma fk g36 i poszukuje 1ba, więc dobrze sie składa, bo akurat mi taki lezał, ugadałem sie z nim na wymiane + dopłata z mojej strony, prosił mnie żebym mu wysłał przed weekendem, bo chciałby w sobote podziałać zmienić i w poniedziałek odesłać mi gwint, jednak mamy wtorek, z gościu kręci, że nic nie dostał paczki, chodź według kuriera jest dostarczone, a już widziałem fotki jak założyl... moje pytanie, czy może go ktoś odwiedzić, jakby to nie był problem? :wink:

do tego wątek typka. jak to mu siadło na 1ba, założony 15-06-2014, 14:30 -niedziela

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/sprezyny-1ba-332106/

tutaj załącznik kurierowy:

http://i.imgur.com/3w5qnyG.png

Kolego naprawdę nic do mnie nie przyszło a zawiechę 1BA kupiłem od użytkownika Bej proszę się jego zapytać

a mam Ci wpaść na chate i to znaleźć?

Zapraszam Bardzo będziesz zaskoczony że nic takiego nie mam i nigdy nie miałem

Opublikowano
Ey3wejs.png
Opublikowano

Zapraszam Bardzo będziesz zaskoczony że nic takiego nie mam i nigdy nie miałem

Pewnie, że nie będziesz miał tego w domu. Stary, paczke każesz nadawać na inny adres, inne dane (przynajmniej te z paczki nie zgadzają się z imieniem z profilu), ewidentnie jest paczka doręczona według systemu DPD pod wskazany adres, a Ty się jeszcze wykręcasz? Błagam.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

"Podaj numer konta zwrócę Ci za przesyłkę i sory że tak wyszło"?! a zawartość paczki, to co?

Opublikowano

Zapraszam Bardzo będziesz zaskoczony że nic takiego nie mam i nigdy nie miałem

Pewnie, że nie będziesz miał tego w domu. Stary, paczke każesz nadawać na inny adres, inne dane (przynajmniej te z paczki nie zgadzają się z imieniem z profilu), ewidentnie jest paczka doręczona według systemu DPD pod wskazany adres, a Ty się jeszcze wykręcasz? Błagam.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

"Podaj numer konta zwrócę Ci za przesyłkę i sory że tak wyszło"?! a zawartość paczki, to co?

Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat

Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie

Opublikowano

Zapraszam Bardzo będziesz zaskoczony że nic takiego nie mam i nigdy nie miałem

Pewnie, że nie będziesz miał tego w domu. Stary, paczke każesz nadawać na inny adres, inne dane (przynajmniej te z paczki nie zgadzają się z imieniem z profilu), ewidentnie jest paczka doręczona według systemu DPD pod wskazany adres, a Ty się jeszcze wykręcasz? Błagam.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

"Podaj numer konta zwrócę Ci za przesyłkę i sory że tak wyszło"?! a zawartość paczki, to co?

Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat

Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie

zaraz wkleje cały list przewozowy, nie odpiwiadam, za kaligrafie twojego szwagra

Opublikowano

Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat

Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie

co Ty pier**lisz?! Ty czytasz siebie? Na piątek paczka ma być naszykowana, odbiorę ją na prośbę czornego osobiście.

Opublikowano

Zapraszam Bardzo będziesz zaskoczony że nic takiego nie mam i nigdy nie miałem

Pewnie, że nie będziesz miał tego w domu. Stary, paczke każesz nadawać na inny adres, inne dane (przynajmniej te z paczki nie zgadzają się z imieniem z profilu), ewidentnie jest paczka doręczona według systemu DPD pod wskazany adres, a Ty się jeszcze wykręcasz? Błagam.

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

"Podaj numer konta zwrócę Ci za przesyłkę i sory że tak wyszło"?! a zawartość paczki, to co?

Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat

Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie

Wykorzystujesz sytuacje że źle wpisano w system imię odbiorcy i myślisz że nie da sie tego odkręcic? Proszę Cię.

Stary, sprawa idzie na Policje, z tego co widze to masz troche więcej spraw na sumieniu.

Opublikowano

Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat

Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie

co Ty pier**lisz?! Ty czytasz siebie? Na piątek paczka ma być naszykowana, odbiorę ją na prośbę czornego osobiście.

Ok to zapraszam Podejdziemy razem do Salonu Seata na domowskiego i zobaczymy

Opublikowano

Paczka będzie do odbioru na Ks. Witolda czy na Środkowej?

Opublikowano

Ta paczka miała być dostarczona do Ernest Błaszczyk a nie Ernest Seat

Więc co moja wina ze kurier rzucił sobie paczkę hu... wie gdzie

co Ty pier**lisz?! Ty czytasz siebie? Na piątek paczka ma być naszykowana, odbiorę ją na prośbę czornego osobiście.

Ok to zapraszam Podejdziemy razem do Salonu Seata na domowskiego i zobaczymy

o czym Ty mówisz? adres do wysyłki, ulica Księcia Witolda :wink:

Opublikowano

Co tutaj sie odkutasza ? :kwasny::decayed:

Opublikowano

Zadzwońcie do DPD i się wszystkiego dowiecie

Opublikowano

paczka została odebrana, wszystko już ogarnięte, wysłana do gościa pod wskazany adres(wszystkie pw do wglądu), gość ma te paczkę 100% i kręci...

Opublikowano
paczka została odebrana, wszystko już ogarnięte, wysłana do gościa pod wskazany adres(wszystkie pw do wglądu), gość ma te paczkę 100% i kręci...

Ugadany odbiór osobisty w piątek. Zaraz Ci całość ogarne tylko wyjdę z wanny.

Opublikowano

Co tu tyle ludzi? :shock3: Rozejść się, ale to już :decayed::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.