Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noo biało jest :D

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
noo biało jest :D

Byliśmy z Krystianem ale lipa ... za mało śniegu. Teraz jak wracaliśmy to zaczęło marznąć więc rano będzie wyśmienicie :kox:

Opublikowano
  • Autor

gówno prawda wracałem z dobrej i jego fura stała pod blokiem :decayed:

Opublikowano
gówno prawda wracałem z dobrej i jego fura stała pod blokiem :decayed:

mało jeszcze wiesz..... bo jego została :grin:

Opublikowano
  • Autor

sąsiedzi u niego pewnie byli z rana zdziwieni... na co drugim aucie namalowany był pokaźnych rozmiarów ku**s :grin:

Opublikowano
:hi: Mam na imię Karol jestem z Oleśnicy i może w przyszłą niedziele jak plany nie ulegną zmianie zjawie się na parkingu :) Pzdr :P
Opublikowano
:hi: Mam na imię Karol jestem z Oleśnicy i może w przyszłą niedziele jak plany nie ulegną zmianie zjawie się na parkingu :) Pzdr :P

Siema :hi:

Opublikowano

elo.... i zostaliśmy we Wrocku...młody chory... :facepalm:

Opublikowano
:hi: Mam na imię Karol jestem z Oleśnicy i może w przyszłą niedziele jak plany nie ulegną zmianie zjawie się na parkingu :) Pzdr :P

Z której partii Olesnicy jesteś? Ja na serbinowie byłem 12 lat za gówniarza osiedlony.

Opublikowano

nie klikać tak głośno bo obudziliście:grin:

Opublikowano
nie klikać tak głośno bo obudziliście:grin:

To nie my za głośno kilkamy, tylko Ty za głośno słyszysz :naughty::naughty:

Opublikowano
:hi: Ja dzisiaj aż do 6 miałem luz... bo młody postanowił siedzieć cicho... a teraz lament bo gardło boli...
Opublikowano

A moi obaj jak ja chce pospać, to po 5 mały śpiewać zaczyna, duży też o 6 się budzi i zaczyna skakać po mnie, zaraz lece na Poznań, wstawałem coś po 6, żeby jeszcze parę rzeczy w domu porobić, to młodzi śpią do tej pory, kobita też. Złośliwość? :naughty:

Opublikowano

zawsze tak jest... co to świąteczny spocik jakiś robimy ? Nie ma śniegu więc kulig odpada:kwasny:

Opublikowano

Ja za jakąś godzinkę jadę na Poznań, może się wyrobię na kolacje wigilijną :facepalm: tak to człowiek siedzi na d*pie, a jak się coś ludziom ubzdura, to nawet w święta żyć nie dadzą :kwasny:

Opublikowano

kaju182 no to Ci powiem że się znamy na 100% bo ja tez tam mieszkałem za gówniarza :) a teraz na Sudoła :D

jeżeli masz starszego brata i wyjechaliście kiedyś do Londynu to na bank się znamy :)

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

jeżeli masz starszego brata i wyjechaliście kiedyś do Londynu to na bank się znamy :)

a jeżeli nie to musiał bym zobaczyć twarz :)

Opublikowano

bry Wesołych Świat koledzy i :banan:

Opublikowano
  • Autor
jeżeli masz starszego brata i wyjechaliście kiedyś do Londynu to na bank się znamy :)

to on Antek emigrant :naughty:

Powinienem być mobilny do 20:00 tak w razie nagłego spotu. Potem ładuję do odcięcia. :decayed:

---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

44b5ca2ea297e5162c087b0ec8745e1f_original.jpg?1356345208

Opublikowano

Wesołych i nasączonych Panowie :drunk::friends:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.