Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We Franczezach jest wszystko możliwe :decayed:

Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. :decayed:

Ciężką nogę trochę mam, no ale mimo wszystko myślałem, że więcej na tym pojeżdżę. :embarrassed::decayed:

A w serwisie powiedzieli, że tarcze niby jeszcze mieszczą się w normie, ale niedługo się skończą i szkoda będzie później drugi raz klocki wymieniać. Już sam nie wiem czy dobrze zrobiłem, że zleciłem wymianę. :mysli:

A footy to... wieczorem. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nice .... Na początku przyszłego roku będe miał odrestaurowanego moje pierwsze auto E30 318 is ... został już tylko lakier do położenia :naughty:

Opublikowano

Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć. :decayed:

Zawsze Tomaszu...zawsze :decayed:

Opublikowano

na ostatniego spota w wawie przyjechała jakaś b5 ciemnawa na WRA./..

Opublikowano

No ciekawa, ale dyskwalifikują ją dwie rzeczy - cena i to, że to sedan. :decayed:

Nice .... Na początku przyszłego roku będe miał odrestaurowanego moje pierwsze auto E30 318 is ... został już tylko lakier do położenia :naughty:

To dawaj foty. :kox:

_________________________________________________

Dzisiaj pstryknąłem zdjęcie komórką - takie cuś wczoraj przytaszkałem do domu. Auto ma swoje wady i kosmetyczne niedociągnięcia, ale ma też charakter. :kox:

e0ccccaeb2c1b53c.jpg

Opublikowano

ładniutka :kox:

Opublikowano

jaka motorownia?

320

Opublikowano

tomaszu kupiłes mi autko:D?

Opublikowano

szpera jest? :mysli:

Opublikowano

jaka motorownia?

320

Będziesz robił to na tor ? :cool1:

Opublikowano

ale zawiecha z przodu to chyba ruina, co? tak jakoś te koła rozjechane są.... :naughty:

Może ma powiększony skręt :naughty:

Opublikowano

ale zawiecha z przodu to chyba ruina, co? tak jakoś te koła rozjechane są.... :naughty:

Może ma powiększony skręt :naughty:

ch.j tam, ona i tak skręca tyłem :naughty:

Opublikowano

szpera jest? :mysli:

Nie

Będziesz robił to na tor ? :cool1:

Z takim zamiarem kupiłem to auto, chociaż szkoda mi rezać takiego rarytaska. Dopóki i tak nie mam kasy na rezanie to się jeszcze zastanowię. :decayed:

ale zawiecha z przodu to chyba ruina, co? tak jakoś te koła rozjechane są.... :naughty:

Tak, zawieszenie jest do rezania.

Opublikowano

spox furak do zajeżdżenia...widzialem u znajomego machera w garazu motor 2.5 do tego jakby co :naughty:

Opublikowano

spox furak do zajeżdżenia...widzialem u znajomego machera w garazu motor 2.5 do tego jakby co :naughty:

Albo do zrobienia lalki, bo to też ma sens. Jeszcze nie podjąłem decyzji.

Opublikowano

spox furak do zajeżdżenia...widzialem u znajomego machera w garazu motor 2.5 do tego jakby co :naughty:

Albo do zrobienia lalki, bo to też ma sens. Jeszcze nie podjąłem decyzji.

chyba mija się z celem zrobienie z niej lalki, chyba że będziesz sam to robił :naughty:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 22:23_________________________________________________Ale fakt, zrobic z niej igiełkę to byłby niezły rarytasik...kultowe auto, nie to co te nowe paździochy :naughty:

Opublikowano

jonny, mam do tego warunki.

Opublikowano

spox furak do zajeżdżenia...widzialem u znajomego machera w garazu motor 2.5 do tego jakby co :naughty:

Albo do zrobienia lalki, bo to też ma sens. Jeszcze nie podjąłem decyzji.

Nie baw się w Boberka :tongue4:

Wypierdaalaj środek, wstawiaj kubła i 4 punktowe szelki..rób zawieche ji śmigaj :naughty:

Szykujesz się tym do Drift czy Time Attack ?

Opublikowano

;p Tomasuz a gdzie takie rarytasy mozna znaleźć:D?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.