Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

własnie wróciłem z Sandomierza, a tam i po trasie już nawet zanotowałem -21 :gwizdanie:

no to po grzańcu :drinks:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież trenujesz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
  • Autor

pochwal się :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dawaj na PW :naughty:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 10:48_________________________________________________

Syn polityka zapytał ojca:

- Tato, co to jest reforma?

- Zaraz ci pokażę - mówi ojciec. Bierze wiadro ziemniaków i przesypuje je do drugiego wiadra. - Widzisz, synku? To jest właśnie reforma.

- Ale tato, nie rozumiem. Było wiadro ziemniaków i jest wiadro ziemniaków. Nic się nie zmieniło.

- To fakt, ale ile przy tym hałasu.

Opublikowano
  • Autor

majki no pochwal się upatrzoną furką :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

masz przybliżone koszty, zależy za ile uda się graty kupic,a sypnąc to się zawsze może, nawet fabryczne Q

no to wiem, ale ja Q tylko w 1 celu bym montował, miał bym trochę obawy wściekać się na dospawanych gratach :disgust:

Opublikowano

zresztą mija się to trochę z celem, bo za ta kasę bede miał E30 :evil:

Opublikowano

36 nie wchodzi w gre.. zdrowe e30 1.6 :kox:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 11:38_________________________________________________i swap na 3.0 :evil:

Opublikowano

tak będzie tylko jeszcze nie teraz :cool1:

finansów nie ma.. biedy student tylko jestem ;(

Opublikowano

finansów nie ma.. biedy student tylko jestem ;(

spoko, rozumiemy biedny studencina lata sobie B6 :decayed::good:

i dlatego właśnie teraz jestem biedny :wink4:

i przez forum :gwizdanie:

normalnie latał bym sobie seria jak koledzy i był bym zadowolony.. a tak tylko patrze co by tu jeszcze :evil:

Opublikowano
  • Autor

majki dawaj :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:tongue4:
Opublikowano

Dopisany: 23 Styczeń 2010, 11:38[/size]_________________________________________________i swap na 3.0 :evil:

Kolega ostatnio przypadkowo wypatrzył zdrowe E30 coupe, tylko że właśnie 1.6 i z gazem. Ale stan wizualny podobno bardzo ładny i cena fajna - 2000zł.

Jedyny minus to taki, że... chyba nie wiesz co to znaczy swap z 1.6 na 3.0... :kwasny: Nawet na 2.5 to już spory problem. No ale w sumie Ty jesteś "biedny studencina" więc dla Ciebie probemu nie będzie.. :naughty::wink4:

Opublikowano

chyba nie wiesz co to znaczy swap z 1.6 na 3.0

wiem :gwizdanie:

szwagier w tym siedzi i przy każdej wódce to rozkminiamy :guma:

Opublikowano

szwagier w tym siedzi i przy każdej wódce to rozkminiamy :guma:

Oo, to przy okazji powiedz mi czy w 1.6 jest pasek czy łańcuch, bo kolega pyta. No i ile może kosztować swap na 3.0?? :mysli:

Opublikowano

pasek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.