Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

troszki uwalony ;)

Opublikowano

sprzegło ma walniete -a brud to nie problem-to dla mojej pauliny :gwizdanie: byle dyma niebieskiego nie puszczał

Opublikowano

skody nie kupiłeś :mysli:

Opublikowano

nie szrot- zrobiłem sobie wycieczke po polsce z laweta :decayed: tylk szkoda ze w zamiecie 900stów po polsce zrobilismy wczoraj :thumbdown:

Opublikowano

ile taki najazd pali na 100km

Opublikowano
  • Autor

10 wciągnie

Opublikowano

passat wczoraj wciagnał 70 litrów na 920 km i nieraz miał 160 na blacie , a najlepsza mine mial kolo z zafiry jak go ze swiateł w wawie objechalismy , jednak 160 ps i 350 Nm robi swoje w paździeżu u brajdaka

Opublikowano

hehe, takie akcje są dobre, za dawnych czasów jak lataliśmy często do NL po składaki ,mieliśmy mietka 300TD, jebaany był tak rozjeżdżony że z lawetą na autostradzie po 180 szedł a szkopy oczy przecierali jak obok lecielismy :kox:

wskoczyłem na rezerwową :)

fajnie Ci ja niestety nie moge moze na lato sie uda
Opublikowano

narazie to ja pertraktuje z moją G :naughty

zależy jakich argumentów uzywasz , nie wspominaj o K o B , powiedz że to same chłopaki przeciez jada hehehe
Opublikowano

szczerze, to teraz bym chciał żeby i Ona pojechała, prawie każdy jedzie z kims :naughty:

zobaczymy, jak nie pojadę na zimowy, to na letni na bank jadę z os.towarzyszącą :)

może byc potowarzysze Ci :kox:
Opublikowano
  • Autor

wskoczyłem na rezerwową :)

narazie to ja pertraktuje z moją G :naughty:

posmeraj ją w G i pojedziesz :naughty:
Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

mówisz? skąd Ty to wiesz? :mysli: mam pewne podejrzenia, ale o Tobie nawet nie pomyslałem.. :baseball

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________

A oto lista osób które do dnia dzisiejszego nie określiły się w sprawie zlotu:

13. 22 - Aydaho

15. 24 - Norbi

27. 43 - tomaszu

34. 56,57 - Bart-S + Gosia

35. 58,59 - Krzyniek + 1

39. 64,65 - Brynia + Ukcio

47. 78,79 - nike21 + Ilona

62. 104 - kuredu

63. 105 - Pawel_poznan

64. 106,107 - (rav) + Ania

68. 115,116 - Jariko + Marta

76. 128,129 - Wolf + Wolfowa

91. 154 - bartlo79

Termin wpłaty zaliczki upływa o północy.

Czekamy na jakielwiek info w sprawie tych osób do jutra do godz. 20.00.

Później wykreślam...

01.02.2010 godz. 20.00 - ostateczny termin :!:

BTW 20 osób, akurat tyle czeka na liście rezerwowej :gwizdanie:

wpłacać :gwizdanie:
Opublikowano

mcm musisz od dziś sie oriętować

Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:05_________________________________________________ :cool1:

Opublikowano

oo, to moze ja zapłacę za Brynię :decayed: a U zostanie :polew:

uważaj bo może do G przyjdzie :polew:
Opublikowano

uważaj bo może do G przyjdzie :polew:

była już taka propozycja, nawet chyba na to przystałem :decayed:

ale to nie bylo by takie złe , moze jednak wez G na zlot
Opublikowano
  • Autor

drzewo do lasu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.