Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a po zlocie :cicho:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dawaj odzim :decayed:

Opublikowano

ja tam chyba po jedno bym pojechal , zeby flayera poznać :gwizdanie:

Opublikowano

na to przyjdzie odpowiedni moment :naughty

myślę :decayed:

Opublikowano

może być

Opublikowano

co do tej młodzieży to Brynia już śpi :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:22_________________________________________________ok kończę bro i w kimono może jutro czeka mnie ciężki dzień na autobanie

Opublikowano
  • Autor

prawie babcia :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:26_________________________________________________uśpiłem dzieciaki mam czas wolny :decayed:

Opublikowano

prawie babcia :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:26_________________________________________________uśpiłem dzieciaki mam czas wolny :decayed:

kolego to o ktorej to dzieci sie kladzie , mój to zaraz nocne karmienie bedzie miał :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:29_________________________________________________

karva, ja to już zgłodniałem, to klikanie lepsze niż jakikolwiek fitness :decayed:

tez przed chwilka kanapke wciągnąlem
Opublikowano
  • Autor

moje idą kiedy chcą wcześniej się uśpić nie dadzą :decayed:

ale za to dłużej śpią :naughty:

Opublikowano

ale za to dłużej śpią :naughty

no do 6 rano :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tomek, bo widzę ze jesteś, a jak tam Twoje, kiedy idą spać? :decayed:

za 5 -6 lat :gwizdanie: jak dalej po przystankach bedzie szukał
Opublikowano
  • Autor

ale za to dłużej śpią :naughty

no do 6 rano :polew: :polew: :polew:

ja też tak wstaje więc dobrze ze nie do 3 :naughty:
Opublikowano

Jarek ma telefon przy sobie, więc można do niego dzwonić - myślę, że jest to nawet wskazane, bo biedaczek nie może się ruszać, więc pewnie mu się nudzi. Ja jutro mam o 20:45 basen, więc do Jarka chciałbym się wybrać ok. 18:00. Jak ktoś będzie chciał jechać to dzwonić.

Co do zlotu - fajnie, że większość zabiera swoje drzewa, bo ja jadę sam no i... a tego, lubie drzewa... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomek, bo widzę ze jesteś, a jak tam Twoje, kiedy idą spać? :decayed:

za 5 -6 lat :gwizdanie: jak dalej po przystankach bedzie szukał

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

lubie drzewa...

rąbać - drwalu jeden :naughty:
Opublikowano
  • Autor

lubie drzewa...

rąbać - drwalu jeden :naughty:

dziuple dzięciołom pomaga wybijac :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziuple dzięciołom pomaga wybijac

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ok ja koncze na dzis , pozdro :drinks: kompany [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:39_________________________________________________

jutro na dobranoc synkowi opowiem bajkę " o Tomaszu drwalu"

:polew: :polew: :polew:

tylko G nic nie mów

Opublikowano
  • Autor

jutro na dobranoc synkowi opowiem bajkę " o Tomaszu drwalu" buuuuahahahahha :polew: :polew:

jak to z toporem po przystankach jeździ :polew: :polew:
Opublikowano

Zapomniałem, że jutro jestem umówiony na 18:00, więc do Jarka raczej nie pojadę, chyba że wcześniej skończę robotę.

Co do tych przystanków - no co, fajna była.. :kox::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.