Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
taa, i mamusi w ząbki zaglądał :polew: :polew: :polew:

nie mogę :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jutro na dobranoc synkowi opowiem bajkę " o Tomaszu drwalu" buuuuahahahahha :polew: :polew:

jak to z toporem po przystankach jeździ :polew: :polew:

taa, i mamusi w ząbki zaglądał :polew: :polew: :polew:

jebłem z fotela :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

O co chodzi z tymi ząbkami mamusi?? :decayed:

Opublikowano

wczoraj na basenie jaka foczka była :kox: :kox: :kox::slina: :slina:

Chyba zacznę chodzić na basen w soboty.. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj na basenie jaka foczka była :kox: :kox: :kox::slina: :slina:

postawiłeś namiot :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o co chodzi...dobry grajek z Ciebie kolego :evil:

Pany, no naprawdę nie wiem jakie ząbki i jaka/która mamusia.. :co::decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:47_________________________________________________

Ty, no dawaj, karnet Ci załatwię na sobotę na 18.45

A może na niedzielę coś da radę??

Opublikowano

Tomek, to nie jest żadna szydera, żebyś nie pomyslał...tak było,ale skoro nie pamietasz sytuacji to może i lepiej :wink4::decayed:

Ale że co? Coś w nowy rok? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

filmiki naszego "byłego" kolegi :naughty:

Opublikowano

Tomek, to nie jest żadna szydera, żebyś nie pomyslał...tak było,ale skoro nie pamietasz sytuacji to może i lepiej :wink4::decayed:

Ale że co? Coś w nowy rok? :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Tomek, to nie jest żadna szydera, żebyś nie pomyslał...tak było,ale skoro nie pamietasz sytuacji to może i lepiej :wink4::decayed:

Ale że co? Coś w nowy rok? :decayed:

ze ci się aparacik spodobał ... :gwizdanie:
Opublikowano

Aaaa, aparacik.. :D Oj tak mi się wypsło wtedy. :decayed:

Opublikowano

adrain przejechał sie maratonska tylko na rondzie zapomniał zwolnić

Opublikowano

decayed::decayed: :decayed:, do dziś o Ciebie wypytuje :baseball

drugi do sprawdzenia
Opublikowano

pierwszy raz jak to patrzyłem, myslę że pokaze jakiś kox, czekam i czekam a tu taka kupa :decayed

:polew: mogłem nagrać mnie z wczoraj kolesia z zafiry to by bylo coś :polew:
Opublikowano

:decayed: :decayed:, do dziś o Ciebie wypytuje :baseball:

NAPRAWDĘ?? :kox::naughty::decayed:

A o co chodzi z tymi Adrianowymi filmikami? Co to jest to co se zamontował?

Opublikowano

:decayed: :decayed:, do dziś o Ciebie wypytuje :baseball:

NAPRAWDĘ?? :kox::naughty::decayed:

A o co chodzi z tymi Adrianowymi filmikami? Co to jest to co se zamontował?

no własnie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

zwolen-myjnia samochodowa

co się u nas na myjni działo rok temu w wigilię jak było tylko jedno stanowisko ze szczotami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ch.uj wie, termometr jakiś czy coś :polew: :polew: :polew:

o karwa znowu jebłem :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Podłączony do czoła? :decayed:

Opublikowano

co się u nas na myjni działo rok temu w wigilię jak było tylko jedno stanowisko ze szczotami :naughty

a ty jeszcze nie otworzyłes tam myjki :arrow2: :!: :arrow2: :!:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.