Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko, już obadane - byle snieg do zlotu nie stopniał, to posmigamy

oby był śnieg i zaspy. Pewien kolega zademonstruje nam coś :naughty: :naughty: :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

oby był śnieg i zaspy. Pewien kolega zademonstruje nam coś :naughty: :naughty: :decayed:

:decayed:
Opublikowano

6000k wyjęte ;( ale te ori sa słabe :wallbash:

Opublikowano

6000k wyjęte ;( ale te ori sa słabe :wallbash:

?? o co chodzi?:>
Opublikowano

?? o co chodzi?:>

No jak to o co, o wujową skarbonkę. :decayed: Chyba dożywotnio będzie jeździł tą be szóstką. :naughty:

Opublikowano

?? o co chodzi?:>

No jak to o co, o wujową skarbonkę. :decayed: Chyba dożywotnio będzie jeździł tą be szóstką. :naughty:

czemu nie, swap na 3.0TQ i mogę jeździć :naughty:

jak sie uda do niej dokupić E30 to lepszy zestaw mi nie potrzebny :guma:

xenon zamorzyłem 6000k ale przetwornice padają i wróciłem do 4300

Opublikowano

?? o co chodzi?:>

No jak to o co, o wujową skarbonkę. :decayed: Chyba dożywotnio będzie jeździł tą be szóstką. :naughty:

czemu nie, swap na 3.0TQ i mogę jeździć :naughty:

jak sie uda do niej dokupić E30 to lepszy zestaw mi nie potrzebny :guma:

xenon zamorzyłem 6000k ale przetwornice padają i wróciłem do 4300

jak zmienisz na b7 to nie zauważysz różnicy w środku:D[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:13_________________________________________________http://www.allegro.pl/show_item.php?item=897049350 :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jak zmienisz na b7 to nie zauważysz różnicy w środku:D

b7 :sick3:

Opublikowano
  • Autor

"3. Właściciel Klubu zarządza nim wraz z Zarządem Klubu, którego skład jest następujący:

Hugo - Prezes

adamq, Cuber, Flyer, lukaszr, miron78, Musashi, Poziek, slaweq, Wihajster - członkowie Zarządu Klubu."

niech sobie porządzą, tyle ich ... :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 22:49_________________________________________________
Krzyńka w to nie mieszajmy ... :naughty::cool1:
Opublikowano

i ja też tak poomyślałem

buehehe[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 23:08_________________________________________________b5 nie miało s-line ;P

Opublikowano

a jeszcze wczoraj taki lansik był po Kozienicach :wink4

no był :decayed:

w halogeny sobie hid-a wsadzę przynajmniej bezproblemowy :kox:

i w postoje led i będę latał bez xenonów :cool1:

wogle to chyba zamówię sobie gniazda w5w bo te h6w się co chwile sypią :wallbash:

Opublikowano

Ja Ci proponuję jeszcze stroik świąteczny na desce rozdzielczej położyć, wtedy będzie prawdziwy kox. :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:decayed: :decayed: i koniecznie plyta CD na lusterko :tongue4:

Wtedy będzie prawdziwy najt rajder, nieuchwytny dla radarów. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie nabijajcie się z wujka bo zrobi to samo co Adrian :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kto wie... :cool1:

Opublikowano

:decayed: :decayed: i koniecznie plyta CD na lusterko :tongue4:

Wtedy będzie prawdziwy najt rajder, nieuchwytny dla radarów. :decayed:

juz wiszą 3 i qr** dalej nie odbijają radarów :wallbash:

nie nabijajcie się z wujka bo zrobi to samo co Adrian :naughty:

nie mam 16 lat :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.