Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: nie masz w planach u swojej dorezać :gwizdanie: :cool1:

mam

ale to jak juz ja podkręcę pod 200km to zeby aero było lepsze to zajebe takie na pół lamp :kox:

:polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam ferie to nie ma h*ja musze być :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

odzim po tym wczorajszym twoim piwku dziś o godzinę wcześniej się do pracy wybrałem, karwa :naughty:

Opublikowano

ale chodzi Ci ze było pszenne i cie troszkę rano pognało :gwizdanie:

Opublikowano

Cześć robaczki, gdzie Ozio?

Opublikowano

BRY BRY

Opublikowano
  • Autor

ale chodzi Ci ze było pszenne i cie troszkę rano pognało :gwizdanie:

wstałem wyszedłem, jestem w robocie i patrze a tu 7.50 a ja mam w sobote na 9.00 :naughty:
Opublikowano

a tu 7.50 a ja mam w sobote na 9.00 :naughty

hehehe , ja kiedys wszedłem do garazu , ojciec otworzył brame wyjechalem do roboty a na parkingu patrze a ja w ciapach jestem :>

Opublikowano
:buhaha: :buhaha: :buhaha:
Opublikowano

Michał, to nic, bo ty przyjhjjjjechałeś pózniej nic ztrzebam ake ja kiedys orzyjechakem o godzine wczezniej i k**wa nie wiedzialem o cjesty o nie klogo nie bygolpo/ o KTaki k hyhj kuwrwqa jego gmac... Ooo.

FDobra ide soapacj bb.bp , nbo jrszem pijafdnz jak skurbbbwzszzzzzzzn. ok wzuRWA. jHEGO macc.c

Do wpiuaztku...

Opublikowano
  • Autor

tomaszu przygazowałeś dobrze :drunk: chyba :naughty:

Opublikowano

Ci to tz pierdoplisy , kiwra jasna. Eee

Opublikowano

Michał, to nic, bo ty przyjhjjjjechałeś pózniej nic ztrzebam ake ja kiedys orzyjechakem o godzine wczezniej i ku***a nie wiedzialem o cjesty o nie klogo nie bygolpo/ o KTaki k hyhj kuwrwqa jego gmac... Ooo.

FDobra ide soapacj bb.bp , nbo jrszem pijafdnz jak skurbbbwzszzzzzzzn. ok wzuRWA. jHEGO macc.c

Do wpiuaztku...

o jacie :shocked: :shocked: :shocked:

ojczyzna polszczyzna [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 18:57_________________________________________________ale ni chu chu nie wiem o co Tomkowi chodzi ......................

Opublikowano

Michał, to nic, bo ty przyjhjjjjechałeś pózniej nic ztrzebam ake ja kiedys orzyjechakem o godzine wczezniej i ku***a nie wiedzialem o cjesty o nie klogo nie bygolpo/ o KTaki k hyhj kuwrwqa jego gmac... Ooo.

FDobra ide soapacj bb.bp , nbo jrszem pijafdnz jak skurbbbwzszzzzzzzn. ok wzuRWA. jHEGO macc.c

Do wpiuaztku...

o jacie :shocked: :shocked: :shocked:

ojczyzna polszczyzna [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 18:57_________________________________________________ale ni chu chu nie wiem o co Tomkowi chodzi ......................

qr** poeta :polew:

Opublikowano

o0Vc tco wam chodzi ; dobran ide soac,. .:P[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 19:36_________________________________________________co wt tAM WIECIE O ZABIJANIEU@!

Opublikowano

no pije ale nic to, u Ciebie był Tomaszu ?

Opublikowano

siemka z wieczorka :hi:

Opublikowano

:no:

jakby był, to chyba bym tak samo pisał :wink4: , mam mega doła więc siedzę, oglądam Małysza, sączę drinka i ....i jest chuuujowo ;(

przeciez malysz spoko skacze , a ja dzis cały dzien z Błażejem

Opublikowano
  • Autor

no to drink :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.