Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bez kreacji...pejczyki....

co Wam ostatnio po głowie chodzi??????

aż starch z Wami gdzies iść

wiosna idzie sex sex sex :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:16_________________________________________________ten wuju znowu wątek czyta, kiedy go wreszcie poznamy :)
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bez kreacji...pejczyki....

co Wam ostatnio po głowie chodzi??????

aż starch z Wami gdzies iść

jak tylko będę to będę bronił przed tymi zboczuchami :naughty: :naughty: :evil:

Opublikowano

ja jak tylko załatwię sobie kogoś kto po mnie przyjedzie będę :decayed:

Michał tylko sprężyny założyłem :naughty: i są ok :evil:

Opublikowano

no ja też zapomniałem jak wyglądać ale kurde taki zapierdol miałem koniec studiów zaległe egzaminy praca to za mało jak na 24h na dobę ;>

Opublikowano
  • Autor

oziu tęsknimy ;(

Opublikowano

ooo Oziu uważaj mcm teski za Twoim Przyjacielem

Opublikowano
  • Autor

już dawno nie straszył, pewnie rózowy zdechł

Opublikowano
  • Autor

wujek dokumentujesz te twoje poczynania w rezaniu :?: bo jka ci syrenka wyjdzie żebyś wiedział jak cofnąć to wszystko :cool1:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:25_________________________________________________

już dawno nie straszył, pewnie rózowy zdechł

zagłodził go sadysta :decayed:

albo w za ciasną dziurę wsadził i się bidok udusił :polew:
Opublikowano

ja jak tylko załatwię sobie kogoś kto po mnie przyjedzie będę :decayed:

Michał tylko sprężyny założyłem :naughty: i są ok :evil:

no i git :good:

do środy się okresl chłopaku :wink4:

git to mało powiedziane :evil: pewnie jeszcze trochę siądą ale juz jest :kox: zaraz zgram to pokaże :decayed:

no postaram sie ale raczej tak najwyżej na dworcu sie prześpię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wujek nie za wcześnie w lato wskoczyłeś :?: :mysli:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:38_________________________________________________jeszcze wyrzucić chrom, wrzucić czarne kierunki i przednie lampki i bedzie :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:39_________________________________________________aż się prosi też o większe tarcze hamulcowe :naughty:

Opublikowano

zrób fotę jak stoi na idealnym poziomie

mam ale koła były skręcone i nie widać dobrze przodu jak stoi[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:42_________________________________________________

wujek nie za wcześnie w lato wskoczyłeś :?: :mysli:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:38_________________________________________________jeszcze wyrzucić chrom, wrzucić czarne kierunki i przednie lampki i bedzie :kox:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 19:39_________________________________________________aż się prosi też o większe tarcze hamulcowe :naughty:

jutro wracam na stalówki :wallbash:

chromy kiedyś tam znikną

co do lampek to bixy może kiedyś jak będzie kasa

hamulce :mysli: jak sie dłubnie większa moc może kiedyś :gwizdanie:

Opublikowano

majki, ja oczywiście na piątek jestem chętny. :kox: No i jeśli mam wybór to wybieram Archiwum, bo byłem ostatnio w Fanaberii i była taka trochę patologia. Ja się zgłaszam na 100%. :th:

Opublikowano

To jeszcze dwóch niech się okresli i lecimy :dance2:

Pewnie masz na myśli odzima i Ozia. Ciekawe jeszcze co z mokomem. No i szkoda, że Jariko ma kontuzję. :kwasny:

Aa, tego, czy na tej imprezie to Brynia będzie rodzynkiem?? Jak to jest? :decayed:

EDIT: No i jeszcze kudłaty i... wuja nie wymieniam, bo jego i tak nie będzie. :D

Opublikowano

siemka znów mnie nie było kilka dni a tu tyle stron napisane!!!! :cool1::wallbash:

pozdro

Opublikowano

Majki, a ty weźmiesz żone?? :naughty:

Opublikowano

ale wspomne że o nią pytałes :gwizdanie:

Koniecznie. :decayed:

A propos mam wrażenie, że ktoś mnie prześladuje... :decayed:

HAafi-3486a51a92261d4777702197a3a98040.jpg

Opublikowano

woow, niezła ta calibra :decayed:

Wujo chyba tuningował auto u tego samego tunera. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.