Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę że ,,cisza przed burzą"

nudy po prostu

mcm , to co mam po Ciebie jechać czy dotrzesz jakoś?

jak mozesz to jednak podjedź, miał mnie podwieźć kumpel ale dzwonił niedawno że nie da rady przed 20 [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 14:56_________________________________________________moge też PKSem podjechać :naughty:

nie chce wam sie przez Kozienice do Radomia wracać :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hmm jak masz się pojawić myśle że majki sie zastanowi :naughty:

Opublikowano

hmm jak masz się pojawić myśle że majki sie zastanowi :naughty:

jak nie jak tak :kox:

pojechał bym sobie busem ale nie zmieści mi się karton bo na dworcu już nie ma rezerwacji :gwizdanie:

Opublikowano

Jestem podekscytowany dzisiejszym wieczorem.. :decayed::D

Opublikowano
  • Autor

Jestem podekscytowany dzisiejszym wieczorem.. :decayed::D

a co masz wreszcie nadzieję na "ten pierwszy raz" :naughty::wink4:
Opublikowano

a co masz wreszcie nadzieję na "ten pierwszy raz" :naughty::wink4:

Tak. :naughty:

Kurde, nie mogłem dzisiaj beemki odpalić. Zalałem świece i później rozładowałem baterię. :wallbash: Ale we wtorek idzie już na warsztat. :kox:

Opublikowano

Ja wyjeżdzam z domu o 19.30, czyli bede kilka min przed 20.00. :)

Opublikowano

a ja nie dam rady;/ jutro o 9 mam ważne spotkanie w wawie na którym muszę być, a wynikło dziś;( *wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! balujcie dwa dni;> mcm jutro jak dojdziesz do siebie będę miał interesa

Opublikowano
  • Autor

Co tam się oziu urodziło ?

Opublikowano

a ja nie dam rady;/ jutro o 9 mam ważne spotkanie w wawie na którym muszę być, a wynikło dziś;( *wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! balujcie dwa dni;> mcm jutro jak dojdziesz do siebie będę miał interesa

k**wa no. :wallbash:

Mam nadzieję, że to tylko prowokacja. :wink4:

Opublikowano

a ja nie dam rady;/ jutro o 9 mam ważne spotkanie w wawie na którym muszę być, a wynikło dziś;( *wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! balujcie dwa dni;> mcm jutro jak dojdziesz do siebie będę miał interesa

ku***a no. :wallbash:

Mam nadzieję, że to tylko prowokacja. :wink4:

niestety Tomaszu wypadło spotkanie "firmowe" na którym muszę być

Co tam się oziu urodziło ?

a nic takiego logi potrzebuje zrobić zobaczyć czy wszystko ok jest;>
Opublikowano

udanej zabawy wszystkim życzę :)

jestem z wami duchem a tym czasem spijam sobie piwko po wyczerpująco nudnych wykładach :confused4:

Opublikowano

no q***wa....

sprobowałyście by nie... he he he he ..

sielak :oklaski: dzięki za powrót do domu.. [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 03:57_________________________________________________nie wiem jak ale jestem :decayed: grill.. Beautifull Dance :naughty: [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 04:02_________________________________________________ :notworthy: ide spać :gwizdanie: pa :guma:

Opublikowano

siemka, no widzę że pobalowaliscie, domyslam sie że dalej to sie dopiero działo,. :drunk:

Opublikowano

jemy kanapki :> :> :>

Panowie jesteście zajebiści

Kochamy Was

Brynia i Kaśka :> :> :>

Bry :hi:

a mnie tez kochacie ?????? ;(

Opublikowano
no q***wa....

sprobowałyście by nie... he he he he ..

sielak :oklaski: dzięki za powrót do domu.. [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 03:57_________________________________________________nie wiem jak ale jestem :decayed: grill.. Beautifull Dance :naughty: [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 04:02_________________________________________________ :notworthy: ide spać :gwizdanie: pa :guma:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: tego to ja nie pamiętam :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witajcie...

Ja mam jeszcze super odlot. Impreza była naprawdę koksiarska. :kox: Okazało się, że Brynia to jest niezła laska. :decayed::naughty: Z resztą nie tylko Brynia. :naughty: I tego.. dziękuję organizatorowi, Panu Majkiemu za imprezę, po której mam najlepszego kaca w życiu. :decayed:

Aha, chciałem jeszcze powiedzieć, że wielu rzeczy nie pamiętam. Np. czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wróciłem do domu?? No i tego.. mam nadzieję, że nikt o nic nie ma do mnie żalu. Naprawdę szkoda, że nie było Jarka, Ozia i mokoma. Ale pany, nie martwcie się, nadrobimy. :>

Opublikowano

nie gadaj że nie pamietasz jak jeździliśmy po całym mieście w poszukiwaniu hot-dogów :polew: :polew: :polew:

To też właśnie po przebudzeniu czułem jakieś mięso w zębach.. :D

Kurde, w takim razie muszę zadzwonić do kolegi i go przeprosić. :decayed:

Opublikowano

jemy kanapki :> :> :>

Panowie jesteście zajebiści

Kochamy Was

Brynia i Kaśka :> :> :>

dream team :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale my nic nie jedlismy, nie było :polew: :polew: :polew:

a majki już prawie chciał pobić faceta na statoilu

no musisz go przeprosić koniecznie

No to pewnie wpieprzyłem coś w domu. :polew:

Kuźwa, szkoda, że tego nie pamiętam. Na pewno było śmiesznie. Ale jest szansa, że po kilku godzinach mi się przypomni. Musi mi tylko ktoś poopowiadać. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.