Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ci moge poopowiadać, ale lepiej nie na forum :polew: :polew: :polew:

Wiesz co, jak trochę mnie odlot puści to przyjadę do was. :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Witam dopiero wstałem, hehehe wy jeździliście szukaliście hotdogów a odzim na BP pod fanaberią kupił :-)

Opublikowano

Ty to lepiej opawiadaj gdzie byłes jak Cię nie było

Ale to o co chodzi, to Morcina gdzieś wcięło?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Witam dopiero wstałem, hehehe wy jeździliście szukaliście hotdogów a odzim na BP pod fanaberią kupił :-)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty to lepiej opawiadaj gdzie byłes jak Cię nie było

nie ma co opowiadać :wink4: :wink4: :wink4:
Opublikowano

ojjjjjjjjjjjjjjjjj widzę że połowy imprezy nie pamiętasz

Ale to jest chwilowe. Do wieczora na pewno mi się wszystko przypomni. Trochę mi poopowiadacie i się poskłada historyjkę. :)

Poza tym też sporo pamiętam.. :naughty:

Opublikowano

:hi:

ja pitole ale musiala byc impreza :kox:

Opublikowano
  • Autor

mam 4 mmsy ale nie moge ich odebrać ktoś wysyłał :?:

Opublikowano

mam 4 mmsy ale nie moge ich odebrać ktoś wysyłał :?:

Aż sprawdzę, ale wątpię, żebym wczoraj mógł się angażować w tak ambitne czynności jak wysyłanie mmsów.. :decayed:

Opublikowano

no :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mam nadzieję że to były najfajniejsze w życiu urodziny Majkiego :naughty:

Jakbym był Majkim to by były moje najfajniejsze urodziny. :kox:

A w ogóle to czy ktoś mi zrobi jakieś śniadanie??

Opublikowano

:hi:

ja pitole ale musiala byc impreza :kox:

no :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mam nadzieję że to były najfajniejsze w życiu urodziny Majkiego :naughty:

Majki sie na pewno odwdzięczy w listopadzie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

A w ogóle to czy ktoś mi zrobi jakieś śniadanie??

http://www.bis.radom.pl/ :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

no :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

mam nadzieję że to były najfajniejsze w życiu urodziny Majkiego :naughty:

Jakbym był Majkim to by były moje najfajniejsze urodziny. :kox:

A w ogóle to czy ktoś mi zrobi jakieś śniadanie??

Zawsze możesz przyjechać do nas i posiedzieć, coś do jedzenia tez dostaniesz. :)

Opublikowano

Zawsze możesz przyjechać do nas i posiedzieć, coś do jedzenia tez dostaniesz. :)

Propozycja bardzo kusząca. Czy może ktoś po mnie przyjechać?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dostaję bardzo dużo zapytań i próśb w sprawie pokoi dwuosobowych.

Podobnie jak w zeszłym roku, również i w tym sytuacja jest podobna - POKOJE SĄ WIELOOSOBOWE :!:

Dwójek jest dosłownie kilka i nawet jakbym się bardzo starał i nie wiadomo jak mocno tego chciał to Wszyscy takich pokoi nie dostaną...

W związku z tym bardzo proszę jeżeli to możliwe dobierajcie się parami :!:

Lubicie się z kimś, znacie z regionu to piszcie mi na PW że chcecie być w jednym pokoju.

Unikniemy w ten sposób zamieszania i niepotrzebnego stresu :rolleyes:

Jedziemy na zlot klubowy, pobawić się we wspólnym gronie - to tylko dwie noce, dacie radę :good:

:mysli:
Opublikowano

Zawsze możesz przyjechać do nas i posiedzieć, coś do jedzenia tez dostaniesz. :)

Propozycja bardzo kusząca. Czy może ktoś po mnie przyjechać?? :decayed:

Na to bym nie liczyła, ale jak ktoś jeszcze jest chętny to może cie przywieźć np. lampe w kuchni zamontować :decayed::naughty:

Opublikowano

Zawsze możesz przyjechać do nas i posiedzieć, coś do jedzenia tez dostaniesz. :)

Propozycja bardzo kusząca. Czy może ktoś po mnie przyjechać?? :decayed:

jak już będziesz na miejscu będziesz szukał kogoś do nakarmienia? :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

Coś wymyślę. :)

Opublikowano

Coś wymyślę. :)

Filipka nakarm ;)

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy dobrze wczoraj słyszałem, ale majki na zlot jedzie :gwizdanie: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.