Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ILOŚĆ REZERWACJI - 163

MIEJSC WOLNYCH - 7

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1: :cool1: :cool1:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:49_________________________________________________w końcu może i ja pojadę przywitac sie z Flayerem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ILOŚĆ REZERWACJI - 163

MIEJSC WOLNYCH - 7

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

mcm, trzeba zrobić tak:

ILOŚĆ REZERWACJI - 163

MIEJSC WOLNYCH - 7

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:evil:
Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

idę sobie zajarać faszystowskiego papieroska :tongue4: :tongue4: :tongue4:

skąd masz? :D[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________

troche szpachli i bedzie :kox:

i bedzie prawie jak Twoje :decayed:

prawie, mojej a4 szpachlo-laminat-chrom edyszyn nic nie przebije :kox:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:07_________________________________________________widzieliście nową formułę mma :kox:

Wiejskie MMA czyli atak zabójczej żmii - Bum fight

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

idę sobie zajarać faszystowskiego papieroska :tongue4: :tongue4: :tongue4:

skąd masz? :D[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:06_________________________________________________

troche szpachli i bedzie :kox:

i bedzie prawie jak Twoje :decayed:

prawie, mojej a4 szpachlo-laminat-chrom edyszyn nic nie przebije :kox:

mcm ojcu podjebal i wpadly w rece majkiego

Opublikowano

Majki, jakie palisz?

Opublikowano

Majki, jakie palisz?

takie jakie miałeś w kieszeni, o których dawno zapomniałes...ale widzę że Ty nawet klimatów z przed imprezy nie pamietasz :decayed:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:17_________________________________________________

mcm ojcu podjebal i wpadly w rece majkiego

ktoś je wrzucił do torby z prezentami...a że gdzieś zostawiłem swoje to delektuję się tymi :wink4:

dobrze pilnowałeś torby widać :decayed:

Opublikowano
]

takie jakie miałeś w kieszeni, o których dawno zapomniałes...ale widzę że Ty nawet klimatów z przed imprezy nie pamietasz :decayed:

A no tak, tylko że Ty miałeś w twardej paczce. :decayed:

Opublikowano

dobrze pilnowałeś torby widać :decayed

nie do końca jak widac, nie wiem kto te fajki tam wrzucił :mysli:

a jak się zbieraliśmy już,Ania pyta gdzie masz torbę? okazało się że Kaśka ją wzięła, więc nie upilnowałem jej :naughty:[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 14:28_________________________________________________też miałem chwile kryzysu,tyle że mi czasami wystarczy łyk świeżego powietrza :wink4:

powiedziałem to z przekąsem :tongue4:

a ja miałem jakiś kryzys bo nie pamiętam :mysli:

Opublikowano

a ja miałem jakiś kryzys bo nie pamiętam :mysli

a który to byłeś Ty? uświadom mnie to może coś sobie przypomnę :decayed: :decayed: :decayed:

ten do którego wołałeś "mój panie" :D

Opublikowano

ten do którego wołałeś "mój panie" :D

do jednego tylko tak mówię jak popiję, i chyba nie chciał byś nim byc :polew:

wygrałeś :cool1:

Opublikowano

ten do którego wołałeś "mój panie" :D

do jednego tylko tak mówię jak popiję, i chyba nie chciał byś nim byc :polew:

Jakby wujo się na łyso ogolił.. :decayed:

Opublikowano

kto mi przywiezie 2 wieśmaki z mc

O maasz, nabrałem se ochoty. :kox:

Ale nie przywiozę, bo beemka mi nie odpala. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

jadę? czyżbyś rozmawiała z G ? :mysli:

rozmawialiśmy :gwizdanie: :evil:

jedziesz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jadę? czyżbyś rozmawiała z G ? :mysli:

rozmawialiśmy :gwizdanie: :evil:

jedziesz :cool1:

powiedz mi jedno,czemu miałeś wyłączonego fona jak zniknałes? :cool1:

własnie "rozmawiałem" :wink4: z G
Opublikowano

słuchajcie, macie fajny squad na zlot...dacie radę :good:

:bicz:

Opublikowano
  • Autor

słuchajcie, macie fajny squad na zlot...dacie radę :good:

nie pier**l :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.