Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jariko, a tak naprawdę to ci zazdroszczę kobiety. Jesteś teraz unieruchomiony, a Ona cały czas jest z tobą. To się ceni. :good:

pewnie liczy na niego;))
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jariko, a tak naprawdę to ci zazdroszczę kobiety. Jesteś teraz unieruchomiony, a Ona cały czas jest z tobą. To się ceni. :good:

No niby tak Tomaszu ale nie zawsze jest kolorowo :wink4:

Opublikowano

No niby tak Tomaszu ale nie zawsze jest kolorowo :wink4:

Wiem o tym Jariko, ale taki już urok związków. Jak jesteś sam to też często nie jest kolorowo.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ręka boli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jariko, a tak naprawdę to ci zazdroszczę kobiety. Jesteś teraz unieruchomiony, a Ona cały czas jest z tobą. To się ceni. :good:

No niby tak Tomaszu ale nie zawsze jest kolorowo :wink4:

Jariko a kiedy wy ślub bierzecie ;>??
Opublikowano

ręka boli :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No k**wa musiał to powiedzieć no. :decayed:

Opublikowano

No niby tak Tomaszu ale nie zawsze jest kolorowo :wink4:

Wiem o tym Jariko, ale taki już urok związków. Jak jesteś sam to też często nie jest kolorowo.. :wink4:

kolorowo moze i nie jest ale o wiele spokojniej i bezstresowo :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

kolorowo moze i nie jest ale o wiele spokojniej i bezstresowo :decayed: :gwizdanie:

Przypomnij sobie co mówiłeś zanim poznałeś M. :wink4:

Opublikowano

Jariko a kiedy wy ślub bierzecie ;>??

Nie prędko Oziu chyba ze do reszty mi na głowę padnie

Opublikowano

ojj Tomku :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no chłopaku, bardzo pozytywnie cie ta twoja M zmieniła- w szoku jestem

A ja wiem czy mnie zmienila :gwizdanie: ja zawsze grzeczny bylem :naughty:

Opublikowano

no chłopaku, bardzo pozytywnie cie ta twoja M zmieniła- w szoku jestem

W jakim sensie pozytywnie? Że już myśli, że lepiej jest być singlem? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dobry tekst w radiu usłyszałam

kobiety są jak koty- patrzą z miłością w oczy, a potem pokazują pazurki- i robią to co chcą

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

...i drapią po plecach, jak za dużo wchodzi :naughty::cool1:

Opublikowano

Jariko a kiedy wy ślub bierzecie ;>??

Nie prędko Oziu chyba ze do reszty mi na głowę padnie

no chwila chwila;> W święta zapowiadałeś że w wakacje;D

Opublikowano

...i drapią po plecach, jak za dużo wchodzi :naughty::cool1:

Osz kurrrr.. :D

Opublikowano
  • Autor

spoko w takim razie muszę grabie naostrzyć i świeże blizny zrobić :kox:

Opublikowano

Jariko a kiedy wy ślub bierzecie ;>??

Nie prędko Oziu chyba ze do reszty mi na głowę padnie

no chwila chwila;> W święta zapowiadałeś że w wakacje;D

w swieta to pijany bylem :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

w swieta to pijany bylem :gwizdanie: :gwizdanie:

Czyli to nie jest kwestia chorej nogi? :decayed:

Opublikowano

w swieta to pijany bylem :gwizdanie: :gwizdanie:

Czyli to nie jest kwestia chorej nogi? :decayed:

no raczej nie :naughty: doszedlem do wniosku ze za mlody jeszcze jestem :evil:

Opublikowano

k**wa, tak odbiegając od tematu to czuję się tu czasem jak w wiosce smerfów..

Jest gargamel, który czasem przychodzi z Warszawy. Smerfetka też jest. Nie wiem tylko kto może być Papą.

O k**wa, ale mi wali korba, idę już stąd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.