Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Póki co nic pewnego :> Miałem się spytać kto tu ma VAG'a ale widzę że wy tu jak rodzina :>

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja mam VAGa :>

Opublikowano

aha, to przy okazji nauczysz mnie go obsługiwać znaczy się :-)

Opublikowano
  • Autor

aha, to przy okazji nauczysz mnie go obsługiwać znaczy się :-)

ciężko będzie tak w 5 minut :gwizdanie:
Opublikowano

mcm a za te światła z przodu i tyłu to niebiescy przypadkowo dowodu zabrać nie mogą ??

Opublikowano

Póki co nic pewnego :> Miałem się spytać kto tu ma VAG'a ale widzę że wy tu jak rodzina :>

bierz lepszej nie znajdziesz :good:

Opublikowano
  • Autor

mcm a za te światła z przodu i tyłu to niebiescy przypadkowo dowodu zabrać nie mogą ??

nie mogą :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:08_________________________________________________lampy przednie to oryginały, a tył ma homologację [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:09_________________________________________________

Póki co nic pewnego :> Miałem się spytać kto tu ma VAG'a ale widzę że wy tu jak rodzina :>

bierz lepszej nie znajdziesz :good:

:polew: :polew: :polew: wujek liczysz na flaszkę
Opublikowano

ja nie pije przecież :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chyba od godziny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze tylko dziś po obiedzie opijemy szybko dzień kobiet i kończę z tą melodią :cool1:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:11_________________________________________________

chyba od godziny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za godzinę i 1L kończę z piciem :D

Opublikowano

Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:02[/size]_________________________________________________jakiś 4lo się przygląda :mysli:

A przygląda się :) Lubię tak poczytać, pozwiedzać co się dzieję w innych regionach :) A tak w ogóle Witam :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
  • Autor

4lo , Ty tu często zaglądasz :naughty: , fajne u nas, co? :decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:20_________________________________________________Marcin, to z kim ja na zlot pojadę jak padakę sprzedasz? ;( :wink4:

żuka mam jeszcze :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:23_________________________________________________lece do domu mam nadzieję ze dojadę tą padaką ... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

4lo , Ty tu często zaglądasz :naughty: , fajne u nas, co? :decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:20_________________________________________________Marcin, to z kim ja na zlot pojadę jak padakę sprzedasz? ;( :wink4:

Ja Cie wezmę :naughty:

Opublikowano

Ano fajnie fajnie :> Pośmiać się jest z czego i w ogóle :naughty:

Tak nawiasem już mówiąc : Brynia Najlepszego w Dniu Kobiet :kwiatek:

Opublikowano

Witam gości. :hi:

Panie od tej Audicy - bierz tego dyzla mcmowego bez targowania - naprawdę warto. :th:

To jak mcm, dostanę flaszkę?? :kox::decayed:

Opublikowano

Spokojnie bo tutaj mcm ma w planach pół środka wyjąć :-)

Opublikowano

Spokojnie bo tutaj mcm ma w planach pół środka wyjąć :-)

Mieszkasz niedaleko - przyjedź w piątek na spota. :wink4:

Opublikowano

1-szy byłem :decayed:

spadam się znietrzeźwić, zdrowie naszych polskich pięknych kobiet :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.