Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, słuchajta, a właściwie to czy jest szansa, żebym nie brał cytronety??

mcm, no i jak są te pokoje przydzielone? Ja nie mogę znaleźć, a Ty pewnie jesteś na bieżąco. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pany, słuchajta, a właściwie to czy jest szansa, żebym nie brał cytronety??

mcm, no i jak są te pokoje przydzielone? Ja nie mogę znaleźć, a Ty pewnie jesteś na bieżąco. :wink4:

pokoje nie wiem ale z tego co pisał jarko to 2 jest jak na lekarstwo i pewnie będziemy większą grupą, pełnego przydziału jeszcze nie ma.

ja jak sprzedam padake to wezmę megankę na zlot, więc 4 osoby mogę zabrać no dla komfortu to może 3 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jedzie nas chyba 9 osób :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Pany, słuchajta, a właściwie to czy jest szansa, żebym nie brał cytronety??

mcm, no i jak są te pokoje przydzielone? Ja nie mogę znaleźć, a Ty pewnie jesteś na bieżąco. :wink4:

to ja, laik znalazłem a Ty stary wyga sobie nie radzisz? :decayed: :decayed:

gdzie lista :mysli:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 08:54_________________________________________________

ja jak sprzedam padake to wezmę megankę na zlot, więc 4 osoby mogę zabrać no dla komfortu to może 3 :naughty:

dla komfortu :polew: :polew: :polew:

no na środku tylnej kanapy jedzie się h*jowo :cool1:
Opublikowano
  • Autor

no na środku tylnej kanapy jedzie się h*jowo

to jak Ty wytrzymasz taki kawał drogi? :mysli::decayed: :decayed:

ja to jadę w bagażniku ze skrzynką browaru :naughty:
Opublikowano

to ja laik znalazłem ,a Ty stary wyga sobie nie radzisz? :decayed: :decayed:

No to daj linke. :decayed:

ja jak sprzedam padake to wezmę megankę na zlot, więc 4 osoby mogę zabrać no dla komfortu to może 3 :naughty:

dla komfortu :polew: :polew: :polew:

Dla komfortu to ja zabieram 5 osób, a nie tak jak w dowodzie - 7. :D

Opublikowano

zabierasz majkiego i 3 A :decayed:

k**wa, idealne rozwiązanie. Mam nadzieję, że dziewczyny mają prawa jazdy.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

majki ma on poprowadzi cytroneta a ty p(d)oprowadzisz dziewczęta :naughty:

Opublikowano

majki ma on poprowadzi cytroneta a ty p(d)oprowadzisz dziewczęta :naughty:

k**wa, Marcin, nie wierzę, że Ty to powiedziałeś :!: :kox:

Opublikowano

cześć";d :hi: :hi: Odzim najlepszego;>

Opublikowano
  • Autor

bierzemy do nas spoconą mulatkę :naughty:

Opublikowano

tomaszu

Lista osób nie mających przydziału do żadnego pokoju:

10. 18 TOM77

12. 20,21 Spetsnaz + Karolina

14. 23 filip1001

15. 24,25 Lodówa + Patrycja

17. 28,29 Kokos + Beata

19. 32,33 moskal + Paulina

25. 42 Łepski

28. 45,46 edmondo + Karolina

29. 47,48 Lukasera + Kasia

33. 55,56 Tomeks + Ola

34. 57,58 Ko$!oR + Monika

35. 59,60 Pingvin + Kasia

38. 65 FAZY

47. 80,81 CZIKA1979 + 1

49. 84,85 antonio + Monika

57. 98 spocona mulatka

60. 102 i.KALI.i

61. 103 musti

62. 105,106 rav + Ania

70. 120 Norbi

71. 121,122 andy8 + Teresa

72. 123,124 bogi + Asia

73. 125,126 andegrand + 1

81. 138,139 pawelc + Edyta

94. 157 Adecneo

95. 158,159 Tosik + Iwona

96. 160,161 Grzes_x + 1

Tą listę widziałem! Chciałem inną - tą, na której są już przydziały. :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 09:21_________________________________________________

bierzemy do nas spoconą mulatkę :naughty:

Raczej nie, bo może się okazać, że to coś pokroju Pozia. :decayed:

Opublikowano

tomaszu jestes przypisany do mcm-a;D bedziecie mieli 2-jke:D

Opublikowano
  • Autor

spoko damy radę, jakieś góralki się znajdzie :cool1:

Opublikowano

spoko damy radę, jakieś góralki się znajdzie :cool1:

ale one sa niezbyt ładne;/
Opublikowano

Majki zabiera 3A, więc damy radę.

Opublikowano
  • Autor

spoko damy radę, jakieś góralki się znajdzie :cool1:

ale one sa niezbyt ładne;/

znajdziemy coś po trasie :polew:
Opublikowano

ale one sa niezbyt ładne;/

Może i nie, ale mają też mocną cytrynówkę.. :decayed:

Opublikowano

Majki zabiera 3A, więc damy radę.

;> Trzy czy trzecią :>?? Bo swoich 2-ch Tobie nie oddam;>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.