Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nart nie biorę, bo nie mam. A poza tym jak Asia będzie naprawdę zajęta to zawsze można te narty wypożyczyć.. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 900,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niech ktoś napisze całą listę Radumiaków które jadą.

Zobaczymy ile auto potrzeba... :good:

Opublikowano

Ozio

Asia

Brynia

Ukcio

Tomaszu

Mcm

Majki

Mokom i jego Pani ???? wyjasni się na dniach[br]

Mega Madafaka Dream Team :kox: :kox:

Jeszcze tylko Kaśki wam brakuje :naughty:

Opublikowano

tylko jak wezmę to nie wiem co z A zrobić bo przecież nie zostawię samej w stadzie napaleńców ;D

oZiU, spokojnie, ja sie A zaopiekuję pod twoja nieobecnosc :wink4:

to dlatego nie chcesz ze mną na nartach posmigać :wink4: :gwizdanie:

dobra przekonałaś mnie:P tylko ja od 4 lat nie jeździłem :D
Opublikowano

ale ja w piatke jade w ,,delegację" do Kakowa - musze wpaśc na chwile do dwóch firm

Brynia jak zwykle na "cfaniaka" :naughty::tongue4:

no no ja też

hmmmmm :mysli: :mysli: :mysli:

Brynia przenocujesz mnie z niedzieli na poniedziałek? :gwizdanie:

Opublikowano

Brynia przenocujesz mnie z niedzieli na poniedziałek? :gwizdanie:

O kutwa. :decayed:

Opublikowano

Brynia przenocujesz mnie z niedzieli na poniedziałek? :gwizdanie:

O kutwa. :decayed:

pogramy z Ukciem w Quake'a :decayed:

Opublikowano
  • Autor

h*j ze śniegiem, stalówki już mi się znudziły, jest letni setup :kox:

11032010027.jpg

Pewnie tylko do niedzieli ;(

Opublikowano

Mam nadzieje że masz garaż, bo jak ewentualnie będę miał wracać tym samochodem do domu to jednak bez zimówek się nie obędzie.

Opublikowano

Mam nadzieje że masz garaż, bo jak ewentualnie będę miał wracać tym samochodem do domu to jednak bez zimówek się nie obędzie.

a może sprzeda Ci bez kół :D
Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje że masz garaż, bo jak ewentualnie będę miał wracać tym samochodem do domu to jednak bez zimówek się nie obędzie.

ewentualnie pojedziesz na tym zestawie bo nie bedzie czasu na zmianę :tongue4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 14:19_________________________________________________a poza tym muszę jeszcze popalic trochę gumy a zimówek szkoda bo bym zarżnął ... :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 14:20_________________________________________________

Mam nadzieje że masz garaż, bo jak ewentualnie będę miał wracać tym samochodem do domu to jednak bez zimówek się nie obędzie.

a może sprzeda Ci bez kół :D

zależy czy się jeszcze bedzie targował, bo jest i taka opcja :naughty:
Opublikowano

zależy czy się jeszcze bedzie targował :naughty:

Oczywiście że będę :>

Opublikowano
  • Autor

zależy czy się jeszcze bedzie targował :naughty:

Oczywiście że będę :>

to szkoda drogi :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 14:35_________________________________________________cena za zestaw jest ustalona, odejmujesz kasę, odejmuje osprzęt :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Spokojnie zostawisz to radio JVC i nie będziemy się targować.

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie zostawisz to radio JVC i nie będziemy się targować.

spoko zostawię tylko wtedy ustalona cena rośnie... :naughty:
Opublikowano

I tak jest wysoka jak na ten rok, więc już trochę przesadzasz.

Opublikowano

I tak jest wysoka jak na ten rok, więc już trochę przesadzasz.

zacytuję Ci kawał

- Mamo, mamo! mogę ciasteczko?

- Ależ oczywiście synku weź sobie, leżą na stole.

- Mamo, mamo! ale ja nie mam rączek.

- Nie ma rączek, nie ma ciasteczek.

Opublikowano
  • Autor

- Nie ma rączek, nie ma ciasteczek.

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:28_________________________________________________

I tak jest wysoka jak na ten rok, więc już trochę przesadzasz.

jeśli jest za wysoka to czemu cię takie auto interesuje :mysli:

kup sobie opla z 2004 roku i bedziesz zadowolony :wink4:

Opublikowano

będzie Pan zadowolony :good:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.