Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

konkretnie tą

Opublikowano

bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche

Opublikowano
  • Autor

bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche

już nad tym pracuję :wink4:
Opublikowano

bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche

już nad tym pracuję :wink4:

jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jest u niego za 9 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem w koncu czy bede robil czy na handel
Opublikowano
  • Autor

bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche

już nad tym pracuję :wink4:

jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jets u niego za 900 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem wkoncu czy bede robil czy na handel

kiedy masz termin

[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:31_________________________________________________2 opcją było to http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vrpio2a2vnen# :naughty:

Opublikowano

bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche

już nad tym pracuję :wink4:

jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jets u niego za 900 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem wkoncu czy bede robil czy na handel

kiedy masz termin

nie mialem bo witek miał jakas przerwe w pracy ,tylko jestem na liscie i trzeba sie umówić [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:32_________________________________________________
to fajne tylko przy dzisiejszej cenie wachy trzeba by bylo lpg zapodac , bo z wygladu to miesio fajnjusi jest
Opublikowano
  • Autor

bedzie trzeba witka odwiedzic bo w tej budzie to ten motor to melina troche

już nad tym pracuję :wink4:

jak chcesz to moge Ci miejsce odstapic na forum golfa tam jets u niego za 900 stówek i jestem na liscie tylko nie wiem wkoncu czy bede robil czy na handel

kiedy masz termin

nie mialem bo witek miał jakas przerwe w pracy ,tylko jestem na liscie i trzeba sie umówić

jak będziesz wiedział co robisz daj znać

Opublikowano

nie bierz nikt tego nie chce bo ta benzynka w bezposrednim wtryskiem jest strasznie nie udana

Opublikowano

;> no proszę wszyscy auta zmieniają a ja mam nową szybę :D

Opublikowano

;> no proszę wszyscy auta zmieniają a ja mam nową szybę :D

ja tez oziu jutro bede mial i tez nordglasa [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:48_________________________________________________majki fajna toyke kpił corolle
Opublikowano
  • Autor

nie bierz nikt tego nie chce bo ta benzynka w bezposrednim wtryskiem jest strasznie nie udana

już prawie mam na to klienta :)
Opublikowano

nie bierz nikt tego nie chce bo ta benzynka w bezposrednim wtryskiem jest strasznie nie udana

już prawie mam na to klienta :)

no chyba ze jakiegos oszoloma znalazles to bierz
Opublikowano

[; ciężko się do niej przyzwyczaić ;> mcm a dla mnie co masz;D?

Opublikowano
  • Autor

[; ciężko się do niej przyzwyczaić ;> mcm a dla mnie co masz;D?

rowerek :)
Opublikowano

[; ciężko się do niej przyzwyczaić ;> mcm a dla mnie co masz;D?

rowerek :)

dzięki tato;P
Opublikowano

[; ciężko się do niej przyzwyczaić ;> mcm a dla mnie co masz;D?

co masz na mysli z ta szybą
Opublikowano
  • Autor

;> no proszę wszyscy auta zmieniają a ja mam nową szybę :D

ja tez oziu jutro bede mial i tez nordglasa [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:48_________________________________________________majki fajna toyke kpił corolle

taa :mysli:, miał mi opchnąć i się nie odzywa :gwizdanie: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.