Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jutro mnie nie ma jade z majkim :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra,zaproszę Agę :decayed: :decayed: :decayed:

Dobra. :decayed:

Ee, pany, gdzie wy jedziecie?? :mysli: Mogę z wami? :decayed:

Opublikowano

Pytam serio - będziecie czy nie, bo nie wiem czy mam się fatygować.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra,zaproszę Agę :decayed: :decayed: :decayed:

Dobra. :decayed:

Ee, pany, gdzie wy jedziecie?? :mysli: Mogę z wami? :decayed:

"za młody jesteś na Heroda" :naughty:
Opublikowano

"za młody jesteś na Heroda" :naughty:

Ależ koledzy, obiecuję, że nas nie skompromituję. :decayed:

Opublikowano

jutro mnie nie ma jade z majkim :kox:

polecicie po spocie 1000 km jak wylecicie o 22 00 to na 8 00 bedziecie i tak za wczesnie
Opublikowano
  • Autor

1200 :>

Opublikowano

1200 :>

ta chyba ze najpierw do zakopca na wekend wpadniecie :polew:
Opublikowano

No ta, po drodze macie Fregatę, więc zajedźcie na kawę. :>

Opublikowano
  • Autor

dobra ja bede :) jak tak prosicie :cool1:

Opublikowano

http://www.viamichelin.pl/web/Itineraires_Light?strStartLocid=31NDF6NWgxOGNOVEV1TkRBNE5UUT1jTWpFdU1USTBOams9&strDestLocid=32M2YyazU3ODE4MzEwY05EY3VPVEl6TmpZPWNPQzQwT0RnMU9RPT0=&empriseW=600&empriseH=310&intItineraryType=0&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=9%2F9%2F2010&indemnite=0

no ok 1212 :decayed:

Opublikowano

co Tobie tak zalezy na naszej obecności? coś kombinujesz Ty mała szujo :kox:

Przecież wiesz, że was lubię. Chcę pokazać Gośce, że mam fajnych kolegów. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co Tobie tak zalezy na naszej obecności? coś kombinujesz Ty mała szujo :kox:

Przecież wiesz, że was lubię. Chcę pokazać Gośce, że mam fajnych kolegów. :gwizdanie: :decayed:

wszystko dla tej Gośki aleś wlazł pod pantofel :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

wełniany papuć :polew:

Opublikowano

no to ustalone jutro 19 sta

Opublikowano
  • Autor

a co Ty myslałes,przeciez po nim to od razu widac ze to "bambosz" :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 22:44_________________________________________________dziwi mnie tylko że jeszcze o tej porze przy kompie mu pozwala siedzieć,pewnie zamknął się w kiblu i napitala :naughty:

buahahahahahaha[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________

no to ustalone jutro 19 sta

no troche po, bo nie wiem czy się wyrobie[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________trza by sie umyć wreszcie w piątek :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

oks masz ulge

Opublikowano

Dobra, ja to idę spać, do jutra pany. :decayed:

PS. Wyjaśniam, że nie mieszkam z Gośką.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 22:49_________________________________________________

Dobra, ja to idę spać, do jutra pany. :decayed:

PS. Wyjaśniam, że nie mieszkam z Gośką.. :tongue4:

:gwizdanie: jasne

ona mieszka z tobą :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.