Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

płochliwa nie jest... :naughty:

chyba że tak :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak powie że się napaliłeś to może nie przyjść :decayed:

Nie znasz się wuju.. To zadziała jak magnes. :decayed:

Opublikowano

to że olewanie działa jak magnes to wiem.. ale napalanie się to chyba nie bardzo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tomaszu wiecznie napalony więc tak mówi... :evil:

Opublikowano

to że olewanie działa jak magnes to wiem.. ale napalanie się to chyba nie bardzo :wink4:

Dopóki mcmowa żona mnie nie zna to będzie to działało jak magnes. :> :wink4:

Opublikowano

to że olewanie działa jak magnes to wiem.. ale napalanie się to chyba nie bardzo :wink4:

Dopóki mcmowa żona mnie nie zna to będzie to działało jak magnes. :> :wink4:

:good::decayed: zrób dobre pierwsze wrażenie :naughty:

Opublikowano

:good::decayed: zrób dobre pierwsze wrażenie :naughty:

bo potem czar pryśnie :polew:
Opublikowano

:good::decayed: zrób dobre pierwsze wrażenie :naughty:

Jestem dobry w robieniu dobrego pierwszego wrażenia.. :naughty: Gorzej z jego podtrzymaniem. :D

Opublikowano

Jestem dobry w robieniu dobrego pierwszego wrażenia.. :naughty:

coś jeszcze robisz dobrze?? :mysli::naughty: :gwizdanie:

dobrze kręci śmigłem :jerk:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:21_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:22_________________________________________________ :wink4:
Opublikowano

kurde nie ma juz mojej a4 1.8 T sprzatneli ja

Opublikowano

czerwone regło juz miałem tylko w sedanie , majki niezłe ale dla mnie za nowe (modelowo) nie lubię drogich aut w utrzymaniu ( w zakupie mogą być) , chyba zaczynam szukać francuza jakiego (lwa albo v-ve nie reno )bo jeszcz nie mialem HDI

Opublikowano

pojechało :a4fan: ;(

Opublikowano
  • Autor

pojechało :a4fan: ;(

nie płacz za tą padliną, dobrze że się w ogóle to sprzedało, bo paść była straszna :gwizdanie:
Opublikowano

pojechało :a4fan: ;(

nie płacz za tą padliną, dobrze że się w ogóle to sprzedało, bo paść była straszna :gwizdanie:

:decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 14:30_________________________________________________dobra furka była, każda dupeczka się :slina: na jej widok :kox::evil:

teraz czas zacząć poszukiwać małego potworka :PB98:

Opublikowano
  • Autor

teraz czas zacząć poszukiwać małego potworka ...

weź lupe i szukaj w spodniach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

teraz czas zacząć poszukiwać małego potworka ...

weź lupe i szukaj w spodniach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ten nie taki mały :naughty:

Opublikowano
  • Autor

teraz czas zacząć poszukiwać małego potworka ...

weź lupe i szukaj w spodniach :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ten nie taki mały :naughty:

wydaje mi się że nie jesteś obiektywny w ocenie ... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

powtarzam tylko to co mi moje kochanki mówiły :cool1: człowiek to ile by nie miał to zawsze powie ze mało :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.