Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cześć ludziska. :kox: :kox: :kox:

coś taki zadowolony, umoczyłeś w końcu czy jak... :decayed:

a co to znaczy??:|

jak dorośniesz to ci powiem :tongue4:

dobrze tato;> poćwiczysz na mnie nim weźmiesz się za synków;P

dobre :naughty:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Posiadam VW Bora i potrzebuję ją sprawdzić kompletnie na kompie, może ktoś pomóc??

moge jutro po 18 stej - mozemy sie gdzies ustawic najlepiej koło fregaty -mozna na szarych szeregów dynamiczne zrobić
Opublikowano

dobrze tato;> poćwiczysz na mnie nim weźmiesz się za synków

znaczy jak,bedzie ćwiczył na Tobie moczenie? :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

trza mieć fantazje :polew:

Opublikowano

nie opuściłem żadnego odcinka :naughty::kox:

Opublikowano

nie opuściłem żadnego odcinka :naughty::kox:

domyslam się,zresztą to chyba u Ciebie na ścianie w pokoju wisi taki poster :kox:

bracia.jpg

wisiał dopóki nie odkupiłeś go ode mnie :cool1:

Opublikowano

Posiadam VW Bora i potrzebuję ją sprawdzić kompletnie na kompie, może ktoś pomóc??

moge jutro po 18 stej - mozemy sie gdzies ustawic najlepiej koło fregaty -mozna na szarych szeregów dynamiczne zrobić

odzim jeżeli byś mógł to z chęcią, zależy mi na tym by było w miarę szybko bo blachy mam o soboty a jeszcze parę spraw z nią muszę ogarnąć...tym bardziej że wiem że coś z nią nie tak :)

Opublikowano
  • Autor

wisiał dopóki nie odkupiłeś go ode mnie

raczej dorzuciłeś go temu leszczowi co padline od Ciebie zabrał :kox:

buahahahaha

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wisiał dopóki nie odkupiłeś go ode mnie

raczej dorzuciłeś go temu leszczowi co padline od Ciebie zabrał :kox:

nie wstydź sie :wink4:
Opublikowano

odzim jeżeli byś mógł to z chęcią, zależy mi na tym by było w miarę szybko bo blachy mam o soboty a jeszcze parę spraw z nią muszę ogarnąć...tym bardziej że wiem że coś z nią nie tak :)

tylko się tam po gębach nie wystrzelajcie :polew: :polew: :polew:

a tp dostałeś cynk że któryś ma taki zamiar?? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

niedawno któryś miał :naughty:

Opublikowano

odzim uważaj to pułapka :polew: :polew:

Opublikowano

w piatek ide do archiwum leci kto jeszcze [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 22:29_________________________________________________bedzie kilka lasek z roboty

Opublikowano
  • Autor

jak ci jutro chłopaki nastukają to nigdzie nie pójdziesz[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 22:30_________________________________________________ :naughty:

Opublikowano

jak ci jutro chłopaki nastukają to nigdzie nie pójdziesz[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 22:30_________________________________________________ :naughty:

taaa [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 22:31_________________________________________________

w piatek ide do archiwum leci kto jeszcze [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 22:29_________________________________________________bedzie kilka lasek z roboty

czy mamy to traktować jako zaproszenie? :gwizdanie:

wtedy jak pojechales tak sie zajebałem ze hohohohohoh jeszcze do fanana pojechalismy ,

mogli byscie wpaść , przedstawie kumpli z klubu

Opublikowano

wtedy jak pojechales tak sie zajebałem ze hohohohohoh jeszcze do fanana pojechalismy

ale mam nadzieję że pamiętasz wszystko? :naughty:

prawie wszystko heheheheheh
Opublikowano

to jak bedziecie chcieli to wpadać do arch , bedzie sie z kim pobawić

Opublikowano
  • Autor

sam już nie dajesz rady na wszystkie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.