Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 00:16_________________________________________________

byłem u kudłatego co on tam ma qrde głowa mała stać i :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

że co nic nie kumam co napisałeś

;D może to i lepiej;D

coś ładnego pewnie do malowania stoi :cool1:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 00:16_________________________________________________

byłem u kudłatego co on tam ma qrde głowa mała stać i :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

że co nic nie kumam co napisałeś

;D może to i lepiej;D

coś ładnego pewnie do malowania stoi :cool1:

czesc

E60 M5 Black individual edition :kox:

tak ku pokrzepieniu serc, wrzucam fotki :naughty:

LjAIJ.jpg

Lk68A.jpg

Opublikowano
  • Autor

widziałem ją jeszcze w starej budzie, nieźle szpachli poszło :evil:

Opublikowano

Kudłaty, przyjedź tą eMą w piątek to poupalamy. :decayed:

Opublikowano

Kudłaty, przyjedź tą eMą w piątek to poupalamy. :decayed:

cześć, niestety auta juz niema, :decayed:, ale może kiedyś kto wie,

W nastepna sobotę, bedę ja miał na troche bo kumpla do ślubu zawożę :cool1:

Opublikowano

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs475.ash2/74880_159218634116792_100000859691772_260492_7820394_n.jpg

zgrany duet :kox::polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 14:19_________________________________________________http://img573.imageshack.us/img573/5393/minim.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jakiś flimun się tam do miniaka włamuje.. :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 17:57_________________________________________________Jadę dziś na spota. Kogo tam zastanę??

Opublikowano

mnie

Opublikowano
  • Autor

a mnie nie, nie mam do was nerwów już :tongue4:

Opublikowano

a mnie nie, nie mam do was nerwów już :tongue4:

i tak bysmy Ci sie schowali -nawet jak bys przyjechał
Opublikowano
  • Autor

właśnie dlatego już nie przyjeżdżam :tongue4:

Opublikowano

właśnie dlatego już nie przyjeżdżam :tongue4:

Aleś urwoł. :decayed:

Opublikowano

wrócą jeszcze czasy kiedy wchodząc tu trzeba było przewinąć 5-10 stron w tył i nadrobić zaległości :mysli::rolleyes:

Opublikowano

wrócą jeszcze czasy kiedy wchodząc tu trzeba było przewinąć 5-10 stron w tył i nadrobić zaległości :mysli::rolleyes:

Jak się postarasz to wrócą.. :naughty:

Poka beeme. Kiedy przyjedziesz?

Opublikowano

Poka beeme. Kiedy przyjedziesz?

bmw zapadło w sen zimowy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wrócą jeszcze czasy kiedy wchodząc tu trzeba było przewinąć 5-10 stron w tył i nadrobić zaległości :mysli::rolleyes:

nie :gwizdanie:
Opublikowano

siema

przejezdzałem w piątek, i na naszym miejscu stała jakaś e39????? ktos zmienił furę, potem wydawało mi sie ze ktos na rowerze probował mnie zgarnąc ale za póżno sie zorientowałem????

pozdro

Opublikowano
  • Autor

w e39 mógł być mokom, a na rowerze tomaszu :naughty: (jak cytryna padła)

Opublikowano

e39 był adrian ja bylem goferem a tomaszu rowerem , pozdro

Opublikowano

siema

przejezdzałem w piątek, i na naszym miejscu stała jakaś e39????? ktos zmienił furę, potem wydawało mi sie ze ktos na rowerze probował mnie zgarnąc ale za póżno sie zorientowałem????

pozdro

No właśnie - ten na rowerze to byłem ja. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.