Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wuju, zobaczymy kiedyś ta beemke?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak spadnie śnieg to może pokręci kołami bo na suchym ni hu hu taka słabizna :naughty:

Opublikowano

Wuju, zobaczymy kiedyś ta beemke?

Poka beeme. Kiedy przyjedziesz?

bmw zapadło w sen zimowy :gwizdanie:

już ci pisałem, bmw jest już schowane w garażu na zimę, zderzaki pozdejmowane, gwint skręcony jak koza nie ma na co patrzeć, ale inaczej do garażu nie dało rady zjechać :disgust:

więc dopiero na wiosnę się nią pokaże :wink4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 10:27_________________________________________________

jak spadnie śnieg to może pokręci kołami bo na suchym ni hu hu taka słabizna :naughty:

no na śniegu chyba by się udało na 4, a może i na 5 biegu :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 10:30_________________________________________________jest w Radomiu jakaś ogarnięta hamownia?

Opublikowano

ta pińć ;P

Opublikowano
  • Autor

jest w Radomiu jakaś ogarnięta hamownia?

kiedyś do nich dzwoniłem chyba 100 zł mi powiedzieli za hamowanie

http://www.atc.agcentrum.pl/

Opublikowano

witam. koledzy pilna prośba gdzie w radomiu można konkretnie sprawdzić audiole przed zakupem?? jutro chcę jechać dlatego to dość pilny temat. może ktoś z klubowiczów się tym zajmuje??

Opublikowano

witam. koledzy pilna prośba gdzie w radomiu można konkretnie sprawdzić audiole przed zakupem?? jutro chcę jechać dlatego to dość pilny temat. może ktoś z klubowiczów się tym zajmuje??

aso vw ale z tego co pamiętam, to poza lakierem, kompem i historia w serwisie nic więcej nie sprawdzali :cool1:

Opublikowano

a pozostałe ważne typu zawiecha, turbo??

Opublikowano

a pozostałe ważne typu zawiecha, turbo??

to raczej nie u nich.. chyba że są jakieś rozszerzone pakiety sprawdzania :wink4:

Opublikowano

a bosch serwis molendowski?? znają się na tym?? najbliższy termin w vw to aż środa także odpada

Opublikowano
  • Autor

http://www.joemonster.org/filmy/30393/Dzien_na_Ziemi

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 15:46_________________________________________________Przychodzi informatyk do sklepu i zwraca się do sprzedawcy:

- Poproszę środki do czyszczenia portów wejścia/wyjścia.

- Że co?

- Tfu... pastę do zębów i papier toaletowy.[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 08:15_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/30521/Sloneczne_zabawy :naughty:

Opublikowano

pierwsze boki zaliczone:) nie ma mocy na asfalcie ma moc na śniegu :)

Opublikowano

DOBRY LUDZISKA. W NAJBLIŻSZY PIĄTEK OBOWIĄZKOWO WSZYSCY PRZYJEŻDŻAJĄ NA SPOTA!

Opublikowano
  • Autor

bo ? :mysli:

Opublikowano

DOBRY LUDZISKA. W NAJBLIŻSZY PIĄTEK OBOWIĄZKOWO WSZYSCY PRZYJEŻDŻAJĄ NA SPOTA!

niby czemu;P?
Opublikowano

no ja postaram się przyjechać do Lublina nie jade więc raczej wolne :)

Opublikowano

a ja nie wiem:D zależy co będzie się działo [;

Opublikowano

Jak to co będzie..?? Będzie wódka, będą śledzie.. :naughty:

Opublikowano

Jak to co będzie..?? Będzie wódka, będą śledzie.. :naughty:

wigilia ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.