Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

'pokraką' :polew::good:

A Ty kolego zawitasz dzisiaj na spocie? :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Ty kolego zawitasz dzisiaj na spocie? wink4

chętnie bym oblukał wasze maszyny ale przypał serią podjechać :a4fan:widząc co sie zapowiada u mnie 99.9 % to jak go stworzyli... :gwizdanie:

Opublikowano

to kto w końcu będzie bo nie wiem czy spinać dupe ze składaniem 30chy ?

Opublikowano

chętnie bym oblukał wasze maszyny ale przypał serią podjechać :a4fan:widząc co sie zapowiada u mnie 99.9 % to jak go stworzyli... :gwizdanie:

Co Ty gadasz, nikt już u nas nie ma A4, a tym bardziej wypasionych A4. U nas się nie patrzy na samochody. :wink4:

to kto w końcu będzie bo nie wiem czy spinać dupe ze składaniem 30chy ?

Człowieku, nawet mnie nie wkurzaj. Masz przyjechać i koniec. :cool1:

Dzisiaj spot o 19:00 - tak jak zawsze

:decayed:

Opublikowano

się składa :tongue4:

ale jak mamy być we 2 to ustawmy się jak będzie reszta :)

Opublikowano

ja będę na 100%

No widzisz wuju.. :wink4:

Opublikowano

ja będę na 100%

No widzisz wuju.. :wink4:

ładna pogoda wpadam no rowerze :D

Opublikowano

d*p'a jest, przekładamy :disgust:

Opublikowano

ja nie mogłem, zapierol w robocie,

ale pochwale się, dostałem etat w PSP w nowo powstającym Centrum powiadamiania ratunkowego!!! :drunk:

ale no worries w branży zostaje.

a i druga sprawa, szukam częsci do VW T4 2.5 R5 tdi z 2002 roku, prosze o namiary, dzieki

Opublikowano

Spot mega. Nawet Brynia przyjechała. :kox:

kudłaty, szykuj miejsce na e30chę. :naughty:

Opublikowano

Spot mega. Nawet Brynia przyjechała. :kox:

kudłaty, szykuj miejsce na e30chę. :naughty:

Brynia nawet, wieki jej nie widziałem, pozdro 4ALL

Opublikowano
  • Autor
:):hi:
Opublikowano

Wylookalem cala jedna A4, reszta to jakies bavaria lovers :)

Opublikowano

Kudłaty toś Ty strażak??

i dzięki za pomoc VAG

Opublikowano

:):hi:

A, i mcm z żoną przyjechał. :naughty:

Wylookalem cala jedna A4, reszta to jakies bavaria lovers :)

+ 2 rowery - czyli wszystkie RWD

Opublikowano

Kudłaty toś Ty strażak??

i dzięki za pomoc VAG

czesc, spoko niema problemu,

strażak??? hm, teraz już tak ale w służbie cywilnej zaczynam 16go wtedy sie zacznie " wywiady, konferencje" :drunk:,

spoko bede miał tak luźny grafik że z branży nie wypadam,.[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 10:33_________________________________________________a i jeszcze to, jak ktos cos potrzebuje

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215302.0

Opublikowano

Dokument potwierdzający, że spot się odbył:

20110729231.jpg

PS. Było więcej osób niż na zdjęciu. :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.