Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

M20 - 320

m20b20 :wink4:

Aleś ty szczegółowy. M20B20 czyli 320 :tongue4:

Mam 320, nie sprzedam go, żeby kupić 318is. Poza tym 320 lepiej nadaje się do późniejszego swapa.

powiem ci że kazali mi się czepiać szczegółów :kox:

powiem ci że ja też myślę nad jakąś rajdówką w is bądź coś w podobię,, jest zabawa nie to co mój szrt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

powiem ci że ja też myślę nad jakąś rajdówką w is bądź coś w podobię,, jest zabawa nie to co mój szrt

Dużo radości miałem z jazdy seryjną 320. Teraz moja E30 jest już maksymalnie odchudzona, ma całkowicie nowe hamulce (z tyłu również tarczowe), nowe zawieszenie, wszystkie nowe tulejki poliuretanowe. Przeszczepiliśmy maglownicę ze wspomaganiem z e36. Silnik nie jest zniszczony - wręcz przeciwnie - jest bardzo żwawy, ma odpowiednie ciśnienie. Jest nowy tłumik + kilka innych części. Pozostaje poskładać wszystko do kupy; powymieniać opony, rozrząd, płyny i filtry i cieszyć się z jazdy. A na modyfikacje i swapa jeszcze przyjdzie czas. Na razie muszę pomyśleć o kubełkach, pasach szelkowych i kierownicy.

Od kilku dni jest też problem ze sterowaniem - niby nie ma żadnego błędu, ale na wszystkich sześciu cylindrach silnik głupieje. 1, 2 i 3 cylinder chodzą poprawnie. 4, 5 i 6 też. A jak się podłączy wszystkie sześć to wtedy przeszkadzają sobie w pracy. Po prostu ginie mapa wtrysku. :mysli: Mam nadzieję, że to jakaś pierdółka, którą szybko odkryjemy. Pozostaje jeszcze jedna część, którą powinniśmy sprawdzić - czujnik położenia wału. Oby to pomogło...

wuju, szukaj rajdówki. Twój M-Technik jest śliczny, ale domyślam się, że żal go upalać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju, szukaj rajdówki. Twój M-Technik jest śliczny, ale domyślam się, że żal go upalać..

no powiem ci mam straszną ochotę, biała jest ładna i jak dołożę szpere to będzie miała wszystko do wygłupów poza klatką

ale jak bym ją rozbił to bym się zapłakał więc siłą rzeczy nie wykorzystuje w pełni jej potencjału :confused4:

a rajdówka chodzi mi cały czas po głowie ale dziewczyna mnie zabije jak kupie 2 niepraktyczne auto

w sumie to mamy taki plan z chłopakami żeby sobie kiedyś sprawić e30 takie żeby nie było szkoda i latać po torach zderzak w zderzak obcierki itp. to daje prawdziwą frajdę a nie tam jakieś kreski czy upalanie na placu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mamy taki plan z chłopakami żeby sobie kiedyś sprawić e30 takie żeby nie było szkoda i latać po torach zderzak w zderzak obcierki itp. to daje prawdziwą frajdę a nie tam jakieś kreski czy upalanie na placu :evil:

Otóż to. :good:

Gdybym miał jeszcze raz wybierać to kupiłbym już gotową rajdówkę. Ale mimo wszystko nie żałuję - bardzo mi się podoba moja e30 i już niewiele zostało, żeby ją skończyć. Najważniejsze to to, że widać już światełko w tunelu, bo jeszcze niedawno byłem załamany, że nie widać efektów.

wuju, kupuj rajdówkę - będziemy razem jeździć na treningi. Jak dasz rade jeszcze w tym roku to moglibyśmy wystartować w przyszłym sezonie w BMW - Challenge. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdę w końcu pracę :wallbash: to może jeszcze w tym roku się uda :evil:

Wuju, koniecznie. A jak nie to będziesz upalał M-Technika. W końcu po to jest. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdę w końcu pracę :wallbash: to może jeszcze w tym roku się uda :evil:

Wuju, koniecznie. A jak nie to będziesz upalał M-Technika. W końcu po to jest. :naughty:

no tak po trochu ją docieram co jakiś czas :decayed: muszę szpere koniecznie założyć bo wystarczy delikatnie wilgotny asfalt i nie ma zabawy bo na 1 koło kręci cały czas prawie

ale funduszy brak a minimum tysia trza dać za 3.64 :evil:

i będzie miotać nim jak szatan :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, u mnie z tą szperą nie wiem jak to jest, bo niby nie ma - tak mi już dwie osoby powiedziały podczas rozbierania beemy, ale pamiętam, że zostawiała dwa ślady i chodziła bokami bardzo dobrze.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, u mnie z tą szperą nie wiem jak to jest, bo niby nie ma - tak mi już dwie osoby powiedziały podczas rozbierania beemy, ale pamiętam, że zostawiała dwa ślady i chodziła bokami bardzo dobrze.. :mysli:

zobacz czy masz literkę "s" na oznaczeniu przełożenia dyfra

generalnie przy paleniu w miejscu moja w 80% też zostawia 2

na suchym też nie problem boki stawiać, ale jak jest mokro to raz na 10 łapią 2 koła tak że czasem nie miło zaskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy masz literkę "s" na oznaczeniu przełożenia dyfra

Ale to gdzieś na dyfrze powinno być? Sprawdzę przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy masz literkę "s" na oznaczeniu przełożenia dyfra

Ale to gdzieś na dyfrze powinno być? Sprawdzę przy okazji.

na dyfrze masz wybite przełożenie, i albo jest z literką "s" (szpera) albo same cyfry (zwykły dyfer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja czarnula na razie czeka na lepsze czasy. Myślę, że już we wrześniu będzie gotowa do pierwszych pojeżdżawek. :kox:

055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją odtuningowałem trochę po tym jak mi dowód zabrali :decayed:

Opowiadaj. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się czym chwalić :D

bąki kręciłem na skrzyżowaniu i mnie tajniaki widziały

no to później już tylko czekali na mnie, ale że stałem na parkingu to nic nie mogli zrobić

to stali obok i czekali aż ruszę albo przejeżdżali co chwile :decayed:

udało mi się wymknąć ale jak wracałem od dziewczyny to mnie vectra dojechała

i xenon bez homologacji, czerwone kierunki z tyłu, brak długiego i dowodzik poleciał :disgust:

jeszcze pytał osioł gdzie mam koła :polew: a miałem akurat zestaw wąski do upalania

no i z dowodem 100 ubyło

jeszcze mnie ch*** w błąd wporwadziły i złapały na 2 dzien i zapytali czemu jeżdżę jak nie mam dowodu i 500 chcieli poprawić :wallbash:

i trzeba było odtuningować

dsc00284lk.jpg

dsc00285rx.jpg

jak tylko odebrałem dowód to mnie na bombach pod dom gonili sprawdzić czy mam dowód i czy zrobiłem co trzeba :polew:

no pojeby normalnie :evil:

jeszcze mi powiedział na koniec że do zlotu mieliśmy odpuszczone a teraz nas wszystkich wyłapią :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi powiedział na koniec że do zlotu mieliśmy odpuszczone a teraz nas wszystkich wyłapią :facepalm:

Widocznie bardzo kozaczycie. :decayed:

A co z tymi zenonami zrobiłeś?

Do opon się nie czepiali?

Swoją drogą to pomarańczowe kierunki też fajnie wyglądają. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi powiedział na koniec że do zlotu mieliśmy odpuszczone a teraz nas wszystkich wyłapią :facepalm:

Widocznie bardzo kozaczycie. :decayed:

A co z tymi zenonami zrobiłeś?

Do opon się nie czepiali?

Swoją drogą to pomarańczowe kierunki też fajnie wyglądają. :wink4:

zwyczajnie żal im dupe ściska, że ktoś ma lepiej niż oni

a że można nami w prosty sposób wypełnić normę to łapią pojeby :disgust:

wyjąłem zenonki i włożyłem zwykłą h1ke

nie widzieli że są łyse, ciemno już było :decayed:

też mi te kierunki nie przeszkadzają, choć przyzwyczaiłem się do czerwonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...