Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

mam kumpla co honde 125 ma zrobiona na papier 49 i mozna latac bez prawka - :> ,a powiem szczerze ze takim 125 skuterem mozna ładnie polatac nie jedno a4 by sie zdziwiło ze swiateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

mam kumpla co honde 125 ma zrobiona na papier 49 i mozna latac bez prawka - :> ,a powiem szczerze ze takim 125 skuterem mozna ładnie polatac nie jedno a4 by sie zdziwiło ze swiateł

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reflektuje ktoś na spota w piątek, bo ja chyba się pojawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki. Postanowiłem się tu odezwać w sprawie takiej jednej bo a nuż ktoś coś wie... w zeszły poniedziałek zakupiłem sobie doładowanie do tak taka, no i do dzis dzien doladowanie sie nie pojawilo. zagladam w allegro a tu taki zonk:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=21182701

kodów nie ma, konto zawieszone, koles sie rozpłynął... tylko z mojej aukcji gosciu przytulił ponad 12k PLNów, a popatrzyłem po innych negatywach i podejrzewam ze nawet i 100-150k mógł nazbierac... a oto dane delikwenta jakie dostałem do przelewu:

Kamil Osica

Julkam-Kamil Osica

kwiatowa 19a

26-600 radom

moze ktoś go zna albo cuś, prosiłbym o info bo nie chce mi sie na Policje łazić ale na pewno tego tak nie zostawie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reflektuje ktoś na spota w piątek, bo ja chyba się pojawię :)

Być może się pojawę. :wink4:

moze ktoś go zna albo cuś, prosiłbym o info bo nie chce mi sie na Policje łazić ale na pewno tego tak nie zostawie

Pozdrawiam

Niestety mnie nic o tym nie wiadomo. Nawet nie wiem gdzie jest ta Kwiatowa.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reflektuje ktoś na spota w piątek, bo ja chyba się pojawię :)

Być może się pojawę. :wink4:

moze ktoś go zna albo cuś, prosiłbym o info bo nie chce mi sie na Policje łazić ale na pewno tego tak nie zostawie

Pozdrawiam

Niestety mnie nic o tym nie wiadomo. Nawet nie wiem gdzie jest ta Kwiatowa.. :mysli:

ja może bede przelotem

kwiatowa jest na glinicach koło koscioła, wjazzd od słowackiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pewnie znowu jakąś padline BMke kupił :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________niestety w piątek zaczynam pijacki 3 dniowy weekend :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pewnie znowu jakąś padline BMke kupił :decayed:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________niestety w piątek zaczynam pijacki 3 dniowy weekend :naughty:

haha, pewnie Tomek

Ja chwilowo śmigam, A6 C5 w tym samym kolorze co moja, a4 poszła jako zastępcze,

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede moze kolo 20[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 19:13_________________________________________________jestem ale zywej duszy nie ma :gwizdanie: :kwasny:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 19:55_________________________________________________kudlaty, jeden porzadny czlowiek sie pojawil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tak nawiasem porządnie sie nawaliłem :naughty:

i tak trzeba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tamtym tygodniu, ale też nikogo nie było.. :gwizdanie:

Ja bym się pociął, jakbym wywalił taką beemę:

http://www.smog.pl/wideo/45709/salto_lawety_hit_internetu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...