Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
widzę że na wspomnienia się wam zebrało :wink:

W końcu jest co wspominać. :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
widzę że na wspomnienia się wam zebrało :wink:

wrzucił byś lepiej jakieś "świeże" foty tego Twojego cuda.bo już dawno nic nie było,wątek Ci umiera:wink: chyba że już sprzedałeś:naughty:

Opublikowano

BMW? Nie mam świeżych zdjęć, ale porobię jak będzie ładna pogoda.

Opublikowano

no miło wspominam moje 5 pierwszych spotów :grin:

nie miałem czasu na fotki ostatnio.. a wątek i tak umarł już dawno :decayed:

co do sprzedaży to zaraz po sesji będzie allegro.. czyli w zależności od pogody.. tydzień może 2 lub 3...

Opublikowano
BMW? Nie mam świeżych zdjęć, ale porobię jak będzie ładna pogoda.

też masz bmw? nie chwaliłes się chyba nim tutaj:eusathink:

Opublikowano
a wątek i tak umarł już dawno :decayed:

GDZIE?? :co:

Moją zdzirę wkleję wieczorem..

Opublikowano

Aa, zakręciłem się. :doh:

Opublikowano
Aa, zakręciłem się. :doh:

:facepalm:

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Wracam do pracy. Nara chłopy.

Opublikowano

Dawaj tu jakieś zdjęcia a nie będziesz pracował:grin:

Opublikowano

Z tą pracą to racja. :decayed: Ale zdjęć to już nie mam. No może wieczorem coś wynajdę, bo póki co to jestem przy służbowym kompie.

Mogę tylko wstawić zdjęcie z sieci - taki sąd budują w Radomiu:

bilde?Site=ED&Date=20080709&Category=POWIAT0206&ArtNo=394496323&Ref=AR&border=0&MaxW=580

Źródło: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080709/POWIAT0206/394496323

Opublikowano

ale moloch,gdzie to będzie?

Opublikowano

Skrzyżowanie ul. Warszawskiej i ul. Parkowej.

Opublikowano

Warszawską to kojarzę,ale Parkowa?

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

ok,już widzę Zoomi pokazało tam jakąś łąkę:grin:

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:15 ----------

ok,już widzę Zoomi pokazało tam jakąś łąkę:grin:

Opublikowano

ok,już widzę Zoomi pokazało tam jakąś łąkę:grin:

Ta łąka to Park - właśnie przy Parkowej. Tylko że zepsuty, bo ma powstać sąd. :doh:

Opublikowano

Zniszczą tyle zieleni dla jakiegoś tam sąduu :takiego:

Opublikowano
Zniszczą tyle zieleni dla jakiegoś tam sąduu :takiego:

Też tak na początku zareagowałem, ale zwróć uwagę, że od Warszawskiej nie ma aż tylu drzew, a po drugie to przy okazji budowy mają jeszcze posadzić nowe drzewa. Nie ma co się podpalać. :wink:

Potrzebny mi jakiś używany telefon, np. Nokia E52 lub coś w tym stylu. Ktoś ma na zbyciu?

Opublikowano

Tomaszu dzięki za trochę wspomnień :)

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny??

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny??

Opublikowano

a tak w ogóle to potrzeba mi filtry i olej castrol edge 5w40 do mego ebemwu znacie kogos kto ma, da dobre ceny??

SECAR na 1905 r. Tam pracuje mój kolega.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.