Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

Pytanie do nowych forumowiczów i do starej gwardii. Co powiecie na spot w najbliższy piątek? Co prawda jest to długi weekend, ale może nie wszyscy wyjechali??

mnie odpowiada pisze się na piątek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się prezentuje,ale pewnie nie prędko się jej doczekamy.

No mojego nosa to w ciągu 2 lat zaczną budowę.

Co do spota - czekamy jeszcze na resztę ekipy i coś zorgazmizmujemy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek , te browary widze ze nie dały Ci spać dzisiaj heheheh, ja tez na piatek sie piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę z innej beczki : dzisiaj robiłem przegląd i dostałem szoku po wymianie oleju tj filtra też (na warszawskiej) Olej mi zasrał silnik wyciek znikomy ale własnie się zastanawiałem skąd minimalny ubytek powstał na bagnecie ale do rzeczy co teraz czy odkręci filtr i przykręci ponownie czy bedzie trzeba nowy kopić Przerabiał już ktoś podobną przygodę?:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem w mieście i nawet w piątek mam wolne, więc może dam radę podjechać,

pozdro 4 All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie pod była fregata a potem zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek , te browary widze ze nie dały Ci spać dzisiaj heheheh, ja tez na piatek sie piszę
\

No dokładnie. Zaczęliśmy pić po obiedzie i mi się przestawił zegar biologiczny. :doh:

A co do spota:

Piątek, 4 maja, godz. 19:00, spotykamy się w okolicach dawnej Fregaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos podjechalby mi oobejrzec uszkodzona s4 b5 w radomiu? Bardzo mi zalezy, zwroce kase za paliwo i fatyge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos podjechalby mi oobejrzec uszkodzona s4 b5 w radomiu? Bardzo mi zalezy, zwroce kase za paliwo i fatyge
gdzie to trzeba obejrzeć ,komis czy prywatny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie, http://m.otomoto.pl/oferta/C24059686?fromweb

Im wiecej o aucie tym lepiej

nie wiem czy link bedzie ok bo wklejam go z wersji mobilnej w razie jesli nie to chodzi o srebrna uszkodzona s4 zza 12700

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Prywatnie, http://m.otomoto.pl/oferta/C24059686?fromweb

Im wiecej o aucie tym lepiej

nie wiem czy link bedzie ok bo wklejam go z wersji mobilnej w razie jesli nie to chodzi o srebrna uszkodzona s4 zza 12700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o tą- http://otomoto.pl/audi-s4-2-7-biturbo-quattro-4x4-xsenon-C24059686.html

Duże ryzyko jest z takimi autami,ponieważ często takie stłuczki kryją poważne uszkodzenia mechaniczne których nie da się sprawdzić na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem mozna siee podobno przejechac bo odpala i jezdzi. Kali o czym piszessz, co masz na mysli? Jakies uszkodzenia motorowni/napedow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi,powiedzmy sypie się coś w silniku/napędach itp to walisz dzwona,kasę odzyskujesz z ubezpieczenia a auto opylasz. Przejażdżka po placu nie ujawni wszystkiego. To oczywiście tylko hipoteza,ale trzeba mieć to na uwadze bo słyszałem o takich przypadkach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parking na ul zbrowskiego vis a vis urzędu skarbowego jeśli sie nie mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moge tam podskoczyc i ja sprawdzic czy nadaje sie do roboty, chociaz troche za tanio jak by to bylo tylko to co napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz troche za tanio jak by to bylo tylko to co napisal

też tak sądzę:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dodal w ogloszeniu ze na pewno wzmocnienie czolowe , wzmocnienie zderzaka , pewnie mocowanie lewej lampy -czyli lampa , prawe poszycie do ciagniecia -to tak pokrotce ze zdjec ,ale jeszcze do sprawdzenia podłużnica , rozne rolki i napinacze i takie tam inne pierdoły co w tej wersji moga okazać sie nie dodostania uzywane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...