Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim. Słyszeliście, że Tomek wziął ślub? Haha. :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Cześć wszystkim. Słyszeliście, że Tomek wziął ślub? Haha. :D

wszystkiego naj,

wreszcie masz tak jak my, a nie lepiej, hehe

słyszałem od Odzima, także prawie z pierwszej ręki

Opublikowano
Cześć wszystkim. Słyszeliście, że Tomek wziął ślub? Haha. :D

o masz;P brawo?!:>

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

tylko nic nie mów Asi:P

Opublikowano

to może spot z wódką weselną?:naughty:

Opublikowano
Cześć wszystkim. Słyszeliście, że Tomek wziął ślub? Haha. :D

a myślałem że tylko mi tak odbiło :facepalm::decayed:

Opublikowano
Cześć wszystkim. Słyszeliście, że Tomek wziął ślub? Haha. :D

a myślałem że tylko mi tak odbiło :facepalm::decayed:

ale ty tez juz po slubie czy przed
Opublikowano

ja jeszcze mam szanse sp***dolić przez 1.5 tygodnia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to sp***dalaj :wink:

Opublikowano
ja jeszcze mam szanse sp***dolić przez 1.5 tygodnia :naughty:

to ja wykorzystaj

Opublikowano

dobre rady kolegów:decayed: ciekawe czy sami wykorzystali swoją szansę:grin:

Opublikowano
to może spot z wódką weselną?:naughty:

To jest myśl! Co prawda wódki weselnej nie mam, bo była wyliczona co do butelki, ale na wódkę barową możemy skoczyć. ;) Co ekipa robi w majówkę?

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

:banan:

Opublikowano
  • Autor

pracuje ;-)

Opublikowano
to może spot z wódką weselną?:naughty:

Co prawda wódki weselnej nie mam, bo była wyliczona co do butelki

jak tyś to zrobił ?

barowa to nie to samo :facepalm:

Opublikowano

normalnie placil za tyle ile goscie i on sam mogli wypic heheheh

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

to może spot z wódką weselną?:naughty:

Co prawda wódki weselnej nie mam, bo była wyliczona co do butelki

jak tyś to zrobił ?

barowa to nie to samo :facepalm:

normalnie placil za tyle ile goscie i on sam mogli wypic heheheh

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Opublikowano
pracuje ;-)

O maaaasz! :doh:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

normalnie placil za tyle ile goscie i on sam mogli wypic heheheh

Otóż to. :wink:

Opublikowano
to może spot z wódką weselną?:naughty:

To jest myśl! Co prawda wódki weselnej nie mam, bo była wyliczona co do butelki, ale na wódkę barową możemy skoczyć. ;) Co ekipa robi w majówkę?

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

:banan:

tego sie nie da wyliczyć, mi zostało, hehe

Opublikowano

tego sie nie da wyliczyć, mi zostało, hehe

Da się, pod warunkiem, że płacisz tylko za to, co wypijesz. :wink:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

[/color]

tego sie nie da wyliczyć' date=' mi zostało, hehe[/quote']

lepiej niech zostanie niż miało by braknąć:wink:

Opublikowano

o powitać Widzę że kwiecień oblegany ja mam w ten weekend hehe

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

to z tą wódką wtrzymajmy się do majówki oblejemy tomaszowe, wujowe i moje :)

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

0,5 czy 0,7

weż 0,7 najwyżej zostanie

legenda głosi że kiedyś komuś zostało

:decayed::decayed::decayed::decayed:

cos w tym jest hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.