Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a VAG-a podpinałeś? jakieś błędy?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podpinałem...na większości przepustnic wyskakuje ten błąd: 16505 Czujnik położenia przepustnicy zakres/możliwości, trafiłem na jedną przepustnice na której wszystko niby było ok ale nie przechodziła adaptacji...wiec ją oddałem, pozatym nie ma żadnych błędów

Opublikowano

Cześć ludzie. Jestem tu pierwszy raz po remoncie. Działo się coś ciekawego, bo nie chce mi się czytać? :D

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

pojadłeś tomaszu ?

Pojadłem pojadłem. Dzięki za nawigację. Fajny lokal i dobre jedzenie. <th>

Opublikowano

no daje radę choć wolę inny :P

Opublikowano

Chłopy, potrzebuje kupić 4 oponki do osobówki. Gdzie to najlepiej pojechać?

Opublikowano

Co tu tak cicho, koledzy pojechali na zlocik :eusathink:

Opublikowano
Co tu tak cicho, koledzy pojechali na zlocik :eusathink:

Mam działkę w Tymienicy Starej. :D

Opublikowano

siema !

Opublikowano

Gdzie są emotki??

:) :-)

Opublikowano

Powitać :)Wuju bliżej zlotu daj jakiś link to standardowo podpiszę listę :) tomaszu a Ty??

Opublikowano
Gdzie są emotki??

:) :-)

wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz :Zaawansowany edytor WYSIWYG :wink:

Opublikowano
Powitać :)Wuju bliżej zlotu daj jakiś link to standardowo podpiszę listę :) tomaszu a Ty??

spoko

coś słyszałem że jakiś większy spot wszystkich marek jest za tydzień w radomiu ?

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

:tonguemad:

Opublikowano
Gdzie są emotki??

:) :-)

wchodzisz w operacje-> ogólne ustawienia->pozostałe opcje i zaznaczasz :Zaawansowany edytor WYSIWYG :wink:

Thanks. :)

mokom, pewnie że jadę..

Opublikowano

ma ktos jakis namiar na dobrego i zaufanego mechanika?

Witam mam taki problem ze swoim autem, rano auto odpala od strzala problem sie pojawia gdy silnik osiagnie temp. 90 stopni zgasze go i po 5 min 10 min 15min staram sie odpalic auto dopiero odpala po dlzuzszym 10 sek lub 15sek kreceniu a czasem chciaz rzadko sie zdaza akumulator pada, akumulator jest slaby ma 32% rozruchu ale w zime dawal rade i auto palilo bez wiekszych problemow nawet przy mrozach -20. W ostanim czasie byl wymieniany olej filtr oleju, paliwa, silnika i kabinowy. Bylo to wymieniane przy 247 tys teraz auto ma 250 tys. Rozrzad byl robiony przy 205 tys. I bylo wszytsko wporzadku auto jezdzilo nic sie z nim nie dzialo a od tygonia jest problem. Mechanik podpinal go pod komputer zadnych bledow pompwtryski dobre zadnych bledow z czujnikami. Mechanik stwierdzil ze to uszczelniacze wymienil ale problem jest jak byl. Czy moze wina lezec po stronie akumulatora albo slabej jakosci paliwa. Bo osatnio wykrecalem i bylo troche brazowego osadu i wody. Wymieniony byl tez zaworek ten plastikowy ktory wchodzi do filtra paliwa na nowy. Moze ktos zna dobrego mechanika z okolic Radomia, bo moze pora zmienic mechanika. Auto jezdzi normalnie jak odpali nie kopci przyspieszenie tez ma. Pomoze ktos ?

dziekuje pozdrawiam.

Opublikowano

a co sie spsuło kolezanko Kasiu??

Opublikowano
:naughty: widzę ze na finał chyba obowiązkowo podjadę oblukać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.