Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś w G2 Kazik na żywo:punk:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja na T.Love mam chęć polecieć jeszcze nie byłem na ich koncercie :decayed: tez w g2

Opublikowano
Może i ja bym wpadł :naughty: Moja pani mieszka w Radomiu więc często tam bywam.

Jasna sprawa.

Witam a mozna wpasc do Was tylko kiedy bo jakos sie zebrac nie mozecie Paaaany kiedy?????

Jasna sprawa.

Ale kiedy się odbędzie spot to nie wiem. Na pewno będzie informacja. :wink:

Opublikowano

No to jak? Tylko ja się wstydzę takim paździochem zajeżdżać trochę :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
No to jak? Tylko ja się wstydzę takim paździochem zajeżdżać trochę :thumbdown:

auto to auto :wink:

Opublikowano

Nie no, szczerze mówiąc już na wiosnę będę miał auto ogarnięte jak będę chciał bo miałem trochę problemy finansowe :decayed:

Tak samo jak ze wcześniejszym autem - jeździłem paździerzem przez 1,5 roku, a jak je zrobiłem po swojemu to zaraz sprzedałem :facepalm:

scaled.php?server=4&filename=imag0046sn.jpg&res=landing

scaled.php?server=196&filename=imag0051q.jpg&res=landing

Opublikowano

zderzaki w kolor i już lepiej :wink: tylko coś mi nie gra w opisie masz A 4 a na fotach 80...

Opublikowano

a ku ku.. dawno mnie tu nie było :decayed:

Opublikowano
zderzaki w kolor i już lepiej :wink: tylko coś mi nie gra w opisie masz A 4 a na fotach 80...

E tam, taka osiemdziesiątka lepiej z czarnymi wygląda. Ja lubię takie wozy z przełomu lat 80 / 90. :thumbup1:

---------- Post dopisany at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ----------

a ku ku.. dawno mnie tu nie było :decayed:

Zwykłe przywitanie nam nie wystarcza. Fotorelację poprosimy. :naughty:

Opublikowano

wiesz że nie zrobiłem żadnego zdjęcia od 3erfestu, trochę mi brak czasu ostatnio na wczuwanie się w to, ale muszę zrobić generalne porządki to coś pyknę :decayed:

Opublikowano
zderzaki w kolor i już lepiej :wink: tylko coś mi nie gra w opisie masz A 4 a na fotach 80...

E tam, taka osiemdziesiątka lepiej z czarnymi wygląda. Ja lubię takie wozy z przełomu lat 80 / 90. :thumbup1:

---------- Post dopisany at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ----------

poprzednie moje wozidło miało w kolorze zderzaki i lusterka i wyglądał według mnie lepiej od tych co nie mieli

Zdj_cie0236.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Bo ta 80 to moje poprzednie auto, teraz mam a4, foto na poprzedniej stronie :wink:

Opublikowano
a ku ku.. dawno mnie tu nie było :decayed:

siema wuju:wink:

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

Kwinto 69, w escortach akurat zderzak w kolorze to podstawa, hehe fajnie sie wam na wspomnienia zebrało,.

zaraz ja jakąś fote poszukam mojego starego wozidła,.

---------- Post dopisany at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

pierwsze moje auto byłio takie:

C26238347_1.jpg

<br /><br /> tylko miałem zderzaki w kolorze, i koła od trójki rekina stalowe z rantem, rocznik 94 w 2000 roku silnik 1.5 i 5ka skrzynia:banan:, w sumie już nigdy nie miałem 6cio letniego auta hehe

Opublikowano

e nie do końca w bolero 2 tak ale w 1 wspomaganie było w każdym a co ciekawsze znalazłem go po roku pod wawa ale kolo już go zmodyfikował :facepalm: na gogle mapie też sie załapał z satelity :grin: namierzyli mnie

essi.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ----------

kudalty66 e to fela wymiatała

leci ktos pod m 1 ? bo ja zobacze po 14

Opublikowano

Pany, potrzebuje kupic olej do Tiptronica, A6 C6, olej ZF lifeguard 8 (zielony), ma ktoś gdzies dobre rabaty w serwisach???

Ster zaporową cenę krzyczy, 140 PLN za litr

Opublikowano

kilka stron wcześniej któryś mówił że ma kolegę z olejami

Opublikowano

siemano od dzisiaj próbuje wkręcać się w forum :decayed:

2012_08_18_19_52_30.jpg

<br /><br />

2012_08_18_19_56_09.jpg

<br /><br />

2012_08_18_19_58_10.jpg

<br /><br />

Opublikowano

sie ma witamy:hi:

Opublikowano

Ale mi się podobają te b6 :slina:

Opublikowano
siemano od dzisiaj próbuje wkręcać się w forum :decayed:

baterie widzę masz ładną 3 litre :naughty:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

no trochę gum poleciało pod m 1:banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.