Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy na Grobingu?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Cerekwi jeden Antek z grillem stoi szkoda że browaru jeszcze nie ma :facepalm:

Opublikowano

no niestety, coraz częściej ostatnio pod cmentarzami widać takie obrazy- grill, balony,hot-dogi:facepalm:

Opublikowano

Jeszcze pare lat i będziemy parkować 2km dalej, bo na parkingu rozłoży się cyrk i wesołe miasteczko...

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Hehehe. :grin:

W sumie wczoraj nie byliśmy na żadnym cmentarzu, bo nie chciałem młodego ciągać w taką pogodę, ale dziś i jutro pojeździmy. Ciekawe czy będą te hot dogi. :decayed:

Opublikowano

haha ja dzisiaj atakuje na Firley :wink:

ściągnąłem medal of honor

Dzień wolny to będzie naparzanka i czekam na głośniki i półkę

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

dźwięk w gierce urywa łeb :naughty:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ----------

Jamal będzie w R-iu 16.11.12 Jamal Live | Free Radom

Opublikowano
Hehehe. :grin:

W sumie wczoraj nie byliśmy na żadnym cmentarzu, bo nie chciałem młodego ciągać w taką pogodę, ale dziś i jutro pojeździmy. Ciekawe czy będą te hot dogi. :decayed:

hot-dogów może dziś nie być,ale obwarzanki na sznurku to na pewno bedą :kox:. Młodemu balona kupisz na pamiatkę:grin:

Opublikowano

na echu dnia widzę że spodobał się mój text jest nawet zacytowany

Radom: Przezroczysty nagrobek i nowa świecka tradycja na cmentarzach (zdjęcia) - 2 listopada 2012 :decayed:

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ----------

głośniki nokia mi dzisiaj dotarły

Mam pytanie czy dokupię takie wtyczki np w "zutexie" czy będzie jazda?

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

w półkę

Opublikowano
na echu dnia widzę że spodobał się mój text jest nawet zacytowany

Radom: Przezroczysty nagrobek i nowa świecka tradycja na cmentarzach (zdjęcia) - 2 listopada 2012 :decayed:

-

Kwinto , Ty nasz forumowy dziennikarzu,przyznaj się że piszesz do gazety:wink:

Opublikowano

Kali charytatywnie bo profitów nie ma widocznych na koncie

na koniec jeszcze fotka ale nie od nas:

Stragany na cmentarzach

ale jest już temat zastępczy czy zakupiłeś już choinkę :whistling:

DSC_0067.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

jeszcze jedno do wszystkich św Zestaw Legia 9zł - Wgrane.pl:polew:

Opublikowano

zestaw Legia:kox:

W marketach tradycyjnie już,zwijają znicze a wystawiają choinki i bombki i klimat świąteczny już jest:decayed:

Opublikowano

od dzisiaj w obi już możesz kompletować zestaw świąteczny :whistling:

Opublikowano

Odnośnie straganów przed cmentarzami - w sumie moda idzie do nas z hAmeryki. Tam Halloween to wesołe święto.

Poza tym, jak słusznie niektórzy stwierdzili - jest popyt, więc jest też i podaż. :wink:

Opublikowano

Tuningowane, DZIKIE Audi, WOW. Podziwiam ludzi za wytrwałość. :kox:

Opublikowano

ładna sztuka....zastanawiam się nad nim.

Opublikowano

Ale ulep...

Pierwsze pytanie jakie przychodzi do głowy -> Kto produkuje takie zderzaki i po co...?

Ale zaraz odpowiadam sobie... skoro ktoś to produkuje to oznacza,że popyt i zainteresowanie jest...

Jakbym zobaczył któreś z moich byłych aut po takim "tjuningu", założyłbym chyba sprawę sądową o odebranie mu praw do auta... :)

Opublikowano

to z kategorii mam talent, albo Adam Słodowy zrób to sam :polew:

Kto zbierał łapka w górę Turbo (guma) :wink:

Opublikowano

najgorsze jest to że to przychodzi od jakiegoś maniaka ze wschodu kupione w cenie złomu a u nas dalej jest na to ruch i tylko patrzeć jak zaraz będzie po Radomiu pomykało:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.