Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na dyzmę jak znalazł ledów na doczepia i bedzie eska....:polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to z kategorii mam talent, albo Adam Słodowy zrób to sam :polew:

Kto zbierał łapka w górę Turbo (guma) :wink:

Człowieku, miałem wszystkie numery od 51go. :naughty:

Dopiero z 5 lat temu się tego pozbyłem, a szkoda, bo mogłem sprzedać. :kox:

Opublikowano

pamietam,miałem sporo tego towaru,żuchwa ledwo wyrabiała na tej gumie:kox:

Opublikowano
pamietam,miałem sporo tego towaru,żuchwa ledwo wyrabiała na tej gumie:kox:

ale smaczna była, tak samo guma ' Donald' hehe

Opublikowano

Donald z Pewexu to był smakołyk:drool3:

Opublikowano

to jeszcze z kolekcjonerskich pamiętam "kukuruku" wafelki z pewexu:decayed:

Opublikowano

a pamietacie gumy SZOK ? takie kwaśnie.....:decayed: jakas połowa lat 90-tych :wink:

Opublikowano
a pamietacie gumy SZOK ? takie kwaśnie.....:decayed: jakas połowa lat 90-tych :wink:

pamietam . do tej pory czasem w sklepach widze... pysk na lewą stronę wykręcają:decayed: a gumy turbo to jesz cze do tej pory mam te obrazki z samochodami i motocyklami:grin:....

Opublikowano

42.jpg

TURBÓWKA :kox:

Opublikowano

co dziś dzieciaki zbieraja/kolekcjonują?

Opublikowano
co dziś dzieciaki zbieraja/kolekcjonują?

gry komputerowe, i znajomych na NK lub FB, hehe, czasami te strasze bawią się w ''słoneczko''

Opublikowano
co dziś dzieciaki zbieraja/kolekcjonują?

gry na PC lub jakąś platformę. Dzieciaki mają więcej ale wydaje mi się że nie mają fajniej niż nasze/moje pokolenie. Zabawy w podchody, w berka, gra na pegasusie i wymieniac by można było jeszcze długo.... a teraz...dzieciaki maja co chcą;)

Opublikowano

Okrutne. :doh:

---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

co dziś dzieciaki zbieraja/kolekcjonują?

gry na PC lub jakąś platformę. Dzieciaki mają więcej ale wydaje mi się że nie mają fajniej niż nasze/moje pokolenie. Zabawy w podchody, w berka, gra na pegasusie i wymieniac by można było jeszcze długo.... a teraz...dzieciaki maja co chcą;)

True, true...

Opublikowano
  • Autor

mając dzieci zawsze się chce żeby miały to co sobie wymażą, ale w granicach rozsądku, taka kolej rzeczy :wink:

Opublikowano

Nie chodzi o spełnianie marzeń,nie w tym rzecz , chodzi o jakieś hobby,zainteresowania,kiedyś jako dziecko zbierało się znaczki,naklejki czy wspomniane wyżej kolekcje aut z gum .

Opublikowano
  • Autor

to moje chłopaki jeszcze na to za małe, ale już powoli powoli bedą się objawiały ich zainteresowania

Opublikowano

tak..... mój (prawie 3 lata) interesuje sie odkurzaczem, młotkiem, lubi oglądać Reksia i bajke Sąsiedzi :)

Opublikowano
  • Autor

no to już coś :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.