Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę że liczną "żyletę" macie :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kali z Motorem Lublin pamiętam że to nie byli za bardzo lubiani masz tu linka Radomiak kontra Motor. Historia pojedynków - Radomiak.com.pl

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Głośniki w półce już są :banan:

radomiak nawet wygrał,

Kwinto, pokaż foty, jakie głosniki tam pakujesz??

Opublikowano

radomiak nawet wygrał,

O, to miła informacja. :)

Opublikowano

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Kudłaty

Niestety ale bosa nie miał nikt

Bez fajerwerków nokia typowe oooo w półkę jeden nawet trzeszczy około 40 db, ale bardziej jestem zadowolony że półkę jak rezałem to nie spieprzyłem jej...

Opublikowano

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

Kudłaty

Niestety ale bosa nie miał nikt

Bez fajerwerków nokia typowe oooo w półkę jeden nawet trzeszczy około 40 db, ale bardziej jestem zadowolony że półkę jak rezałem to nie spieprzyłem jej...

jest na forum do sprzedania bose z avanta, jakby troche porzezac i poswięcić miejsce w bagażniku to moze i by sie dało, ewntualnie montowac głosnik z półki od b6 sedana i mały wzmacniacz do niego, najlepiej radio z sub out, i wtedy gitara:banan:, może i nawet taki głosnik bym miał

Opublikowano

no z tym subem od a 6 już myślałem też

Opublikowano

uwaga- akcja kierowca,miejcie się na baczności:decayed:

Opublikowano

Baśka jest dobra. :decayed:


Od kilku dni w Radomiu nie ma wiatru, a od kilku godzin jest taka mgła, że nic nie widać i nie ma czym oddychać. Takiego smogu w Radomiu jeszcze nie widziałem. Gryzie w gardło. Młody też coś charczy przez sen. Nie da rady otworzyć okna, bo wali spalinami. Pierwszy raz widzę takie zjawisko. :kwasny:

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie.jpg

Nie przeszkadzały mi takie rzeczy dopóki mi się syn nie urodził. Teraz czekam na wiatr jak na zbawienie.

Opublikowano

wczoraj w tvn mowili o takim smogu tylko ze w Krakowie, ktory przekracza momentami nawet 400% normy :facepalm:

Opublikowano

pewnie utrzyma się do południa albo lepiej, zerwałem się rano o 6 bo myślałem że mam na 8 a mam na 13 mało brakowało a mieli by ze mnie bekę :facepalm::whistling:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:25 ----------

Audi A4 1.9TDI Super Stan z Niemiec DIESEL śliczne (2784600288) - motoAllegro

za swojego w takim razie powinienem wołać ze 30 kafli jak mam na blacie 61 tyśkm :grin:

Opublikowano
wczoraj w tvn mowili o takim smogu tylko ze w Krakowie, ktory przekracza momentami nawet 400% normy :facepalm:

Wbrew pozorom Kraków jest najbardziej zanieczyszczonym miastem w Polsce. Tam normy stężenia trujących gazów i pyłów przekraczane są przez ~200 dni w roku.

Opublikowano

Chyba za tonę zużytego Plaka taka cena:kox:

Opublikowano

doj**ał : Bag:

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 11:47 ----------

przed GSem zdrowo skasował b 5 avanta pickapem:kwasny:

Opublikowano

ta i już wszystko jasne :thumbdown:

Opublikowano

Co wy się tak nad tym wypadkiem rozczulacie? Czy ten wypadek jest inny niż cała masa wszystkich wypadków? :eusathink:

Opublikowano

mała słuczka i wielkie halo:wink:

Opublikowano

bo to :audi::a4fan:

Wyklepie się i za dwa tygodnie w Słomczynie strzeli se ktoś nowe nie bite na świnta :polew:

Opublikowano
bo to :audi::a4fan:

Wyklepie się i za dwa tygodnie w Słomczynie strzeli se ktoś nowe nie bite na świnta :polew:

zajeb...y prezent pod choinke(nic tylko rezac):polew::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.