Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czesć panowie

synek mi się 23go urodził, Ignacy, :drinks: już w domu jest, także rodzinka w komplecie,.

pozdrawiam

Gratulacje
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj pierwszy raz wyszlismy na impreze bez dziecka, hehe. :banan:

Opublikowano

nawaliłeś się?:kox:

Opublikowano
nawaliłeś się?:kox:

Jak bak. :decayed:

Opublikowano

pany jest sens takie coś zakładać?

Rozpórka dolna AUDI A4 B5-VW PASSAT B5/B5FL (2955257687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Wesele w Rosji - Joe Monster

Opublikowano

wesele:kox:

Opublikowano

powtórzę sie z problemem bo juz nacieszyłem sięz cb:facepalm:

Łamiący sie kabel od zasilania zaraz w wejściu do radia czy podlega naprawie na gwarancji radio posiadam ledwie 2 miesiące?Z tego co widzę bezpiecznik wywaliło ciekawe czy w ogóle działa:shock3: kable jeszcze się trzymaja ale koszulki nie dały rady.Podlega gwarancyjnej naprawie?

Opublikowano

Jak bezpiecznik wywaliło to nie działa:decayed: Idź tam gdzie kupiłeś niech naprawiają,jeżeli nie wykręcą się sianem że uszkodziłeś to celowo:grin:

Opublikowano

jutro po robocie polecę do tego jan serwis na 5 roku:bag: tam kupowałem

Opublikowano
czesć panowie

synek mi się 23go urodził, Ignacy, :drinks: już w domu jest, także rodzinka w komplecie,.

pozdrawiam

Troszkę spóźnione, ale szczere gratulacje... :)

Opublikowano
czesć panowie

synek mi się 23go urodził, Ignacy, :drinks: już w domu jest, także rodzinka w komplecie,.

pozdrawiam

Troszkę spóźnione, ale szczere gratulacje... :)

jeszcze raz dzięki,.

nawet dziś sie wyspalismy, miłego dnia panowie

Opublikowano

nawet dziś sie wyspalismy, miłego dnia panowie

Chłopak dorasta.... ;)

Opublikowano

WOW, coraz częściej myślę o Quattro. :kox:

Opublikowano

hehe,poszedł jak pług:kox:

Opublikowano

Jak się nigdzie nie powiesi, to przejedzie wszędzie...

Dlatego przy dużych opadach śniegu - zawsze jest gdzie zaparkować...

Czekam na więcej śniegu i awarię wszystkich piaskarek w regionie... ;)

Opublikowano

no to trochę poczekasz,bo własnie topnieje:kwasny:

Opublikowano

Hmm, przez ile dni w roku przydaje się Quattro? :mysli:

Opublikowano

tydzień?:decayed:

Opublikowano

Zależy jak do tego pochodzisz...

Fakt jest faktem, że największy fun daje zima, bo można naprawdę szybko ślizgać się po śniegu nie zużywając przy tym opon i dyfra... Poza tym zimą - pomimo tego, że masz ( tak jak w moim przypadku ) auto, które jest szybkie i twarde - dojedziesz i wjedziesz - póki nie zawiśniesz - wszędzie. - jak długo się przydaje zimą? Tyle ile jest śniegu... czyli - jaka zima - tyle radości.

Natomiast - quattro daje wiele frajdy przez cały rok... prędkość pokonywanych zakrętów i trakcja samochodu sugeruje laikowi, że auto ma bardzo daleko przesuniętą granice przyczepności.

W lecie nie daje tyle frajdy, co np.M3 z wielu względów...

Trzeba też opanować technikę wprowadzania quattro w poślizg na suchej nawierzchni, ale nigdy to nie będzie tak proste, jak drift tylnonapędowym autem.

Wg. Mnie quattro przydaje się przez całe 12 miesięcy i dla kogoś, kto ma auto do jazdy przez cały rok i np. tak jak ja jeździ ok. 5 razy w roku do zakopanego, jest idealnym rozwiązaniem.

Opublikowano

Michał streetrace link do prezentacji coś nie trybi:kwasny:, które siępojawiło w profilu wywala na forum główne...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.