Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech zostanie taka wiosna. Chcę już Yamahę odpalać. :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no już przyjemnie ale jak postałem trochę w bluzie to jeszcze troszkę pizga, dziś słyszałem że w następnym tyg -15 gdzieś zapowiadają??

też to gdzieś słyszałem, pomrozi i przyjdzie wiosna

Opublikowano

borusia_fans.jpgjadą dalej:banan:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

daleko mam do tej piwiarni a tym bardziej powrót pod górkę:kox:

Opublikowano

No i good. :smiley:

Opublikowano

gdzie to ta Piwiarnia Warki się mieści?

Opublikowano

dolna żeroma coś około 15 numeru przed plusem

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

od dzisiaj już mogę wymienić żarówkę w pracy wpadło SEP do 1 kV :jerk:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

wiosna wiosna a 4 kg się przytyło :facepalm: opona się zwiększyła na nowy sezon szkoda że nie w aucie:whistling:

Opublikowano

A propos opon, też muszę cos pomyśleć, bo i u mnie sie to wymyka spod kontroli. :decayed:

Opublikowano

rower wytarga się z piwni ale na oponę nic to nie da:kwasny:

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

z roboty mam propozycje na jakiś karnet "MultiSport" sporo opcji najlepsze widzę nordic walking i płacenie za to... to tak jak bym latał do i z roboty z kijkami:polew:

MultiSport korzystał ktoś z tego?

Opublikowano

Ja mam rower, na którym jeżdżę co sezon. Nie wiem tylko jak to rozegrać z moim synkiem - chyba w tym roku kupię przyczepkę. Poza tym chodzę na halówkę no i, jak zrobi się to basen. Ale na oponę to chyba najskuteczniejsza jest siłownia, albo bieganie, którego nie lubię. :doh:

Opublikowano

przyczepka dobra sprawa, ale rower to bardziej na nogi idzie chyba się złapie za sprzęt z epoki PRLu, po dłuższej przerwie strzele dychę na tym i trzy dni nie mogę się śmiać, na rozgrzewkę zaraz oblecę ze dwa okna w domu dla równowagi mięśni :decayed:

DSC_0193.jpg

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

rozjechałbym jak karalucha Radom: Pół jej twarzy to sino-krwawa masa. 79-letnia radomianka: pobiła mnie wnuczka (drastyczne zdjęcia) - 5 marca 2013 :shock3:: Whip2:

Opublikowano

Do gazu!

Opublikowano
MultiSport korzystał ktoś z tego?

korzystam i polecam:thumbup1:

Opublikowano

Czy indywidualnie mozna sie zapisac i korzystać czy to pakiety dla firm??

Opublikowano

u mnie w firmie wyskoczyli z propozycją

Opublikowano
Czy indywidualnie mozna sie zapisac i korzystać czy to pakiety dla firm??

pakiet dla firm, chyba 45 osób minimum

Opublikowano

30 lub 35

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ----------

Kali jeśli można zapytać co wybrałeś?

Opublikowano

Basen i fitness:decayed:

Opublikowano

pewnie też basen bym wziął ale kurs tańca przed weselem też by się przydał: Dziura::facepalm:

Opublikowano

Na stronce są wszystkie informacje. Pakiet dla firm już od 10 osób.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.