Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem w tej miejscowości z 10 l;at temu:wink:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:01 ----------

Jest pogoda jest wolne więc wybitka nad słoneczko:banan:

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

Rüdesheim am Rhein

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ----------

Audi RS4 111000.00 PLN. Bytów - otoMoto.pl

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2013 at 22:36 ----------

zabawa.jpg

---------- Post dopisany 21-07-2013 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-07-2013 at 11:27 ----------

z cyklu bede pierwszy nawet przed pracownikami, był jeszcze jeden ale w magiczny sposób wyjechał :facepalm:

DSC_0408.jpg

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

2,44 jednak kumpel dojechał vw

DUB IT! Tuning Festiwal Kielce 2013 - YouTube

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2,44 jednak kumpel dojechał vw

DUB IT! Tuning Festiwal Kielce 2013 - YouTube

widzę że i Daniel NOSB tam zawitał

Opublikowano

ta... wczoraj gadałem z koleżką od Passata 2 dni był nie wszystkich wpuszczali wcześniej rezerwacje były.

Merc na wkz też dobry clearem pociągnięty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

coś sie dziś szykuje ?

Opublikowano

Ja nic nie wiem. Ja i tak nie mogę przyjechać.

Opublikowano
  • Autor

napisze jeszcze czy dam rade

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

ok 20 moge podleciec

Opublikowano

Air Show Radom 2013. Znamy wszystkie szczegóły tego lotniczego święta - 26 lipca 2013

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2013 at 21:46 ----------

szukam listwy zewnętrznej na próg od strony kierowcy nie poniewiera się komuś przedliftowa :thumbdown:

DSC_0426.jpg

Opublikowano

Ale wieczór. 23 stopnie przed północą. :kox:

Opublikowano

tomek zapraszam do mnie na zakupy od 8 rano do 21 temperatura jak widać na foto

DSC_0419.jpgwłasnie szykuje się do kołchozu i w domu już mam 25 zewnętrzna w cieniu 20.7

Kolejny dzień pozytywnie nastawiony do nerwowego klienta :whistling: ...ale już 5 dni do urlopu :decayed:

Opublikowano

A weź. :facepalm::decayed:

Opublikowano

zimno źle, gorąco jeszcze gorzej:facepalm:

Opublikowano

25 st to jest optymalna temperatura. :)

Opublikowano

wole jednak ciepełko, zima ma ten plus do poooolatania boczkiem:grin:

Opublikowano

Słyszeliście coś o tym, żeby w Rosji jebnął jakiś reaktor? :eusathink:

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ----------

Jak to w końcu jest?

Czy w Rosji wybuchł reaktor? Radomianie pełni obaw

Opublikowano

za tydzień zalecą podanie dużej dawki jodu :whistling:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

z urlopem nad morzem trafię w 10 :wink:

Opublikowano

Kwinto, gdzie lecisz na urlop ?

Opublikowano

Sztutowo :decayed:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

jeszcze 3 dni zapierdolu :facepalm:

Opublikowano

myślałem że gdzies może okolice Łeby :P

Opublikowano

tym razem ograniczam się w km i od metropolii, poprzednio był władek :facepalm: Karwia mi pasiła

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Tabasco też od poniedziałku freedom?

Opublikowano

Tak, a najlepsze jest to ze jeszcze w Sobotę mam kawalerskie brata, a w niedziele w nocy wioooooo nad Bałtyk:wink: mam nadz pogoda nam dopisze !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.