Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli Cię nie przekonałem? :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

300 zł :whistling:

obecne bym zapodał na zimę,a te bym dopieścił,stal na handel, gleba nie wchodzi w grę bo trafiam wyjazdy off road kusi...

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Kochamy Polskę 15 - We Love Poland 15 - PaczTo.pl

Opublikowano

ta biała nie wygląda źle , ale gleba konieczna

Opublikowano

ukryta koza w plenerze :wink:

DSC_0343.jpg

Opublikowano

:grin:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ----------

taka sytuacja :

kolega ostatnio nawalił się jak bombowiec a mieszka w wieżowcu jak wysiadał z windy zakręcił się na drzwiach i wbił się na prawo a mieszka na wprost... a drzwi były nie zamknięte na zamek i poszedł w kimono.

Rano się budzi i mówi że coś mu nie gra skrada się i bada sytuację patrzy a tu sąsiedzi sobie śpią:facepalm: i on u nich w innym pokoju:whistling:

Opublikowano

To dobrze chociaż, że było łóżko u tych sąsiadów. :decayed:

Opublikowano

Miałem podobną sytuację kiedyś we Wrocku, wbijam się najebany do hotelowego pokoju na pewniaka że wchodzę do swojego i jeszcze myslę, k**wa nie zamknąłem drzwi , poszedłem do kibla się odlać, wracam a tam ktoś chrapie w łóżku , wychodze na korytarz a to inny numer pokoju, pomyliłem piętra:kox:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Heh, dobrze, że ten chrapacz się nie obudził. :wink:

Opublikowano

taki to pożyje :wink:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

Kali dobrze że nie obudziłeś się obok:wink:

ta w czarnej nawet nawet... Polo tv - Teledyski - Hity disco polo & dance, teledyski, muzyka, wywiady http://www.polotv.com.pl/ :decayed:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

dzisiaj trafiłem powtórkę jakiegoś odcinka :polew:

Opublikowano

Sesja z bańki. Czas pomyśleć o wakacjach. :banan:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Oo, witam jako pierwszy na stronie nr 1000. :kox:

Opublikowano

1000 stron , nieźle:kox:

Opublikowano

Zdaje się, że kiedyś było więcej, ale pewna osoba pokasowała swoje posty. :whistling:

Kto pamięta ten wie jakie było wtedy ciśnienie. :decayed:

Opublikowano
Sesja z bańki. Czas pomyśleć o wakacjach. :banan:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Oo, witam jako pierwszy na stronie nr 1000. :kox:

sesja, hm??? kiedy to było, hehe,.

Opublikowano

sesja, hm??? kiedy to było, hehe,.

To moja, hmm, czternasta sesja w życiu. :decayed:

Opublikowano

panowie,

potrzebuje kupic hydrofor do studni tzw klasyczny,

gdzie w miescie mają oferty, chyba że ktoś ma używany sprawny w dobrej cenie,.

Opublikowano

Koledzy czy ktos od nas z forum z okolic Radomia ma mozliwosc aby komputerowo wylaczyc mi 2 sonde?

Opublikowano

Robercika zapytaj:wink:

Opublikowano
Robercika zapytaj:wink:

Jutro byc moze bede u niego to zapytam, :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.