Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

no no ciekawa opcja... opór chyba jak ..uj z takim na dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

gdzie w Radomiu można wynająć lub kupić box dachowy ?

Na Słowackiego (jadąc w kierunku centrum, przed wiaduktem) jest taki punkt. Warto tam podjechać.

a rowerowe też mają ?

MArcin, nie wiem ile kosztują rowerowe w wypożyczalni ..

ale prosty uchwyt na rower , na dach , nawet Thule to można za 50-70PLN dostać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rowerowe też mają ?

Mają mają. Ja kiedyś u nich kupowałem bagażnik rowerowy montowany na hak. Oczywiście mają też bagażniki dachowe.

---------- Post dopisany 03-07-2013 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 14:18 ----------

Jeździłem dziś bicyklem i byłem na Żeromce. Kwinto, co ty chcesz, fontanny i całe otoczenie zmieniło się na plus. Jak już je otworzą to będzie git. Wybrałem się też na rynek - ale tam mułem zalatuje, w przeciwieństwie do Żeromki, gdzie pełno ludzi jest. Mam nadzieje, że miasto w końcu znajdzie nabywcę na tę kamienicę Deskurów - będzie to pierwszy krok do tego, żeby rynek odżył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj na waszym lotnisku :facepalm: a ponoć termin realizacji mają na wrzesień:klamie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj na waszym lotnisku :facepalm: a ponoć termin realizacji mają na wrzesień:klamie:

Nie bój, nie bój. Jeszcze będziesz latać z Radomia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że się wyrobią w terminie? Jutro też mam tam spotkanie, to dowiem się czegoś więcej ale patrząc na tą ekipę która składa ten terminal to trochę im jeszcze zejdzie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej infrastruktury wokół lotniska nie zrobią, ale wystarczy, że przyleci i odleci jeden samolot pasażerski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Lubelska na stare krawężniki i chodniki:doh:

Taa, Miecio drucio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej infrastruktury wokół lotniska nie zrobią, ale wystarczy, że przyleci i odleci jeden samolot pasażerski.
z jeden to pewnie odleci:kox: a tak serio , to oby te wszystkie ostatnio szybko powstające lotniska nie podzieliły losu lotnisk w Hiszpanii:facepalm:

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Nowa Lubelska na stare krawężniki i chodniki:doh:
wiesz, jak miasto pompuje kasę właśnie w w/w lotnisko to musi się to odbić kosztem pozostałych inwestycji:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów czy fela z oponą 225/45/17 będzie tarła? mam okazje zakupić takie fele od mietka w dobrej cenie

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

DSC_0363.jpg

DSC_0360.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinna ale na ori zawiasie będzie stała jak koza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to domyślam sie ale chodzi mi o ten ET dystanse itd

dokładnie to takie FELGA ALUMINIOWA MERCEDES 5x112 8x17 ET43 (3325969422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Kali byłem wczoraj nad Pilicą masakra już myślałem że będzie traktor potrzebny ale jakoś przeleciałem po bajorach masakra :kwasny: w jednej kałuży chyba ropa była lub opał coś czerwonego na samochodzie mam odbarwienia na bezbarwnym :shock3: chyba polerka maszynowa mnie uratuje mam taką nadzieję:ad:

DSC_0317_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 punktów czy fela z oponą 225/45/17 będzie tarła? mam okazje zakupić takie fele od mietka w dobrej cenie

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

http://s22.postimg.org/gk7xl7fod/DSC_0363.jpg

http://s2.postimg.org/wb35wt5z9/DSC_0360.jpg

Kwinto, wg mnie te felgi są same w sobie tanie (czyt. tandetne), więc nawet gdyby nie były zbarglone (co widać na zdjęciach) to i tak by słabo wyglądały na Twoim klasycznym ADRze. Poza tym z taką szerokością opon będziesz się tylko męczył. Dobrze zrobisz jak zostaniesz przy obecnej konfiguracji.

--

Wujek Dobra Rada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem jak by wyglądały ma jeden koleżka wątek z takimi

30855704.jpgcena 300 zł zima naciągnięta na nich

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Byłem na spocie i był jeszcze koleżka od vento

DSC_0367.jpg

DSC_0368.jpgi mistrz drugiego planu moja koza:decayed:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

tylko 8 tyś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...